Mod átépités

Így van, jó munkát nem lehet szar eszközökkel végezni. :+1:

Viszont jó eszközökkel lehet szar munkát csinálni. :rofl:

Yihau márkát tudom ajánlani azt használok munkahelyen digitálisan szabályozható. Cserélhető hegy mérettel, tartó, szivacs, :+1:

Ez nagy igazság mindenben…Az autó szerelés a másik hobbym…gondolhatod :joy:

1 kedvelés

Stratumba is belemegy a dicodes András az én javaslatomra meg csinálta…

Nekem most csak egy 100 éves toolcraft van, majd meglátjuk megy-e vele…ezekbe a pákahegy vajon egyedi vagy ezek standard méretek? :thinking:

Picsába… :rofl:

Ugye az akirába nem jó, ugye? :grin:

Standard álltalában…

1 kedvelés

Szerintem jó bár azt nem szedtem szét mert nincs…

2 kedvelés

Melyiket ajánlod én már nézem… :joy:

Kicsit dzsúvás, majd megtisztogatom. :grin:

Hát van átmérő változás ide oda pár mm vagy fél mm. De ha gondolod hozok munkából rezet szerintem az a legjobb és méretre igazítok több darabot.

1 kedvelés

Én sem szedtem még szét, előbb ezt kell összerakni, mert a végén nem marad modom. :rofl:

Én az állomásos kivitel híve vagyok de viszont le csatlakoztatható kábeles. De van usb kábeles is . De én erre voksolnék
https://muszeroazis.hu/yihua-928d-iii-szabalyozhato-forrasztopaka-90-w-1412?utm_source=google_shopping&utm_medium=cpp&utm_campaign=direct_link&gclid=Cj0KCQjwnP-ZBhDiARIsAH3FSRdjHiqPJoopF5WPDtbCnCSf-cDzwZolybK4HuNkDatIj76ofEYUwKwaAkUvEALw_wcB

Azért nem kell megvadulni az is ugyan azt tudja mint a másik itt a védelem nem sokat számít . Nem mindenből jobb a felylesztett :grin:

1 kedvelés

És az olcsóbb mellé még befér a kosárba

2 kedvelés

Köszi az infókat már a Wellereket néztem… :slightly_smiling_face:

Ez elég jól néz ki, ayyay. :grin:

Az a fő megfelelő temporált legyen a páka és ez a márka fix tudja azt ami kell. Be lett mérve tapintós hőmérővel amit be állítasz azt kapod. Vannak bizonyos gyári cínek amik 400°c olvadnak. Amivel dolgozom meg 300-380°c ön felette le fröcsen elpárolog :nauseated_face:

1 kedvelés

Na, majd elmesélem milyen, ha megjött. :rofl: