Billetbox kibeszélő

Hogy-hogy van usb? úgy tudom nincs ezekbe…


A tied nem ez?

Már csak azért kérdezem mert érdekel…

4 kedvelés

Dna- ban van azt nem közöltem ugye hogy dna-t szereztem​:sweat_smile:

3 kedvelés

Ez skx nem eredeti… az eredeti is dna nincs usb.

1 kedvelés

:thinking:annyira nem néztem uttánna …én hittem az eladónak igaz nem itthoni csoportbol szereztem angol csopibol …

2 kedvelés

Nincs sok különbség közte meg az eredeti közt (kb.250 dollár a különbség)
Csak ne legyen itt se senki megtévesztve,hogy ilyen az eredeti.
Ha vennék én is sxk-t vennék 85euro azért jobb ár.

5 kedvelés

Nem állt szándékomban megtéveszteni senkit …:slightly_smiling_face:én megvettem és ennyi ha klon én néztem be :sweat_smile::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nem is gondoltam rólad…csak a tisztán láttás véget írtam. Remélem nem eredeti árába vetted.

4 kedvelés

Nem átszámolva a fontot kb a mai árfolyammal 45+ pk

2 kedvelés

Akkor vettél egy drága klónt.Sajnálom.

3 kedvelés

Fene bánja bakancslista igy pipa részemről​:grin::sweat_smile:

5 kedvelés

Csak hajtott a kiváncsiság már a boxok felé mert agyra főre dicsérték , persze ugy komolyabb hidakkal értendő :slightly_smiling_face::grin:A hidakkal azért kiváncsi leszek hogy mi is annyi felelemő ebben a box világában​:sweat_smile::slightly_smiling_face::grin:

3 kedvelés

Megértem…eltudom képzelni ,hogy belefut az ember egy átb@ba. én soha nem jutottam el oda,hogy vegyek,mert korlátozva érzem a használatát…volt alkalmam kipróbálni…semmi extra.

5 kedvelés

Ha nem jön be adok rá kabátot és utnak eresztem a nagyvilágba​:slightly_smiling_face::sweat_smile:

4 kedvelés

Az nagy bukta lesz…

4 kedvelés

Ezek csak tárgyak :grin: soha nem görcsöltem hogy bukok vagy nyerek kipróbáltam aztán ha nem jön be akkora nagy árréssel nem bukok hogy neh érte volna meg :slightly_smiling_face:ezt az allat értem hogy bakancslista :white_check_mark:

4 kedvelés

Uttánna néztem nem érzem magam átb@… va… reális áron vettem szerintem …de lehet hogy máshol olcsobb nem tudom

:thinking::slightly_smiling_face:


10db -tól ennyi :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Utána néztem sajnos csúnyán le vettek…

1 kedvelés

Hát azért annyira nem mert kaptam hozzá egy Aspire Qbix rba az 32 euro tehát nem mondhatnám csunya lehuzásnak

2 kedvelés

Ez is benne volt és neked jó az a lényeg…egy véleményt majd írhatnál a modról mert kíváncsi vagyok…

3 kedvelés