Új mod építése

Lenne nekem is egy kérdésem…
Egy régebbi kiadású 18650-es cserélhető akkus modból, kiszedem a darabjait, és egy epoxy gyantából készült új testbe teszem, az úgy lehetséges lenne, hogy működjön…?:grin:

1 kedvelés

Igen 10 kari

1 kedvelés

Ezen agyalok már jó pár napja… youtube-n van millio videó az epoxy modok készítéséről…

Oksa van. Kész darabot faragnál vagy te öntenéd ?
Öntésnek sok kritériuma van uv állóság , átlátszóság, szín (transzparens, mat, metál, csillám) öntő forma

Hát ha tetszik :grin:

Ebbe csak bele dobod az 510 csatit elektronikát kábelt majd megkeresik egymást…és kész… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Kb úgy van ezt lesegetem egy ideje azért volt gyors a link :sweat_smile:

1 kedvelés

A héjja csak egy dolog, kell lyuk (tűzgomb, fel, le), akku hely, egy komplett belső váz, ami az egészet tartja.

Mint itt a fekete izé.

Akkor inkább vegyél egy kész modot, aminek leveszed a külsejét, és azt megpróbálod kiönteni.

1 kedvelés

De saját formát is lehetséges készíteni fólpack vagy olaj a minta elvalasztasára és sziloplasztal bebirítod egy kissé méretű dobozban . Kész a negatív forma :grin:

Ilyenek ezek, csak úgy működnek. :grin:

Vagy veszel egy danit és csinálsz hozzá egy 3d case-t. :smiley:

azok aztán szépek… :nauseated_face:

Ízlések…meg 10 karakter

Egyébként meg vegyél egy danit, árban ugyanott leszel a végére, ezt meg csak ki kell venni a dobozból.

Jaj mintha nem azt mondtuk volna a dobozodra :thinking:

na de az elektronika lehet jobb amit bontana…(ja nincs jobb) :slightly_smiling_face:

A különbség, hogy a penon és arti klónnak mindene megvolt már, jó minőségbe, fordítva már nem vágtam volna bele.

1 kedvelés

Nem arra a tervezett taroló dobozodra :rofl:

Ja, hogy az.

Hát az kérlek azért készül, mert nem találtam a megfelelő méretben a megfelelő minőségben semmit, amit ki is fizetnék szívesen.

Meg ez egy ilyen belépő projekt lesz a fa hobbyba. Van még pár tervem…

1 kedvelés