Mod átépités

Ja hogy két test pontot akarsz 1helyre tenni. Hülyeség de lehet. :slightly_smiling_face:

Jó kérdés. :rofl:


Tehát: a pirossal jelölt padok, forrasztási pontok, amik közül meg van adva melyikre megy az akksi meg a switchek. Amelyikre nem megy egyik sem, azt földként használhatom?

Illetve a switchek földjeit egy helyre nyomja be, vagy egyesével egy-egy helyre…egyáltalán van jelentősége, hogy melyik switch földje hová megy, azaz van kijelölt helye neki? Valami ilyesmi a kérdésem, azt hiszem. :rofl:

Noob on the board!

4 kedvelés

Igen használhatod test ként.A gombok negatívja lehet egy hely(az összes negatív lehet egy hely)de szarul néz ki és ha cserélni kell a gombot forraszthatsz ki mindent.Javaslom a gombokat is külön.Én csak az 510negatívját(modnegatív)és az akku negatívat szoktam 1helyre tenni.

3 kedvelés

Akkor már csak egy kérdés: a vout az pontosan mire is jó és kell-e az nekem? :thinking:

1 kedvelés

Jajj persze 510 pozitív​:slightly_smiling_face:

Hát akkor miért nem azt írják. :rofl: Ezek szopatnak engem? :grin:

És még egy kérdés: ezeket a nagyon vékony kábeleket hogyan szoktad blankolni, van ugyan blankolom, de lehet ehhez már nem jó…

Mindent szikével vagy foggal​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szikét megtaláltam tegnap, a fog az necces, még keresem őket. :rofl:

Azért nagyteljesítményű acél pázsmát nem ajánlom foggal :rofl:. Pattan a zománc mint nagymami diós bejgliétől :rofl:. Egy olyan 5k körül mozog.


3 kedvelés

Nekem ilyen van

Igaz ebből mindjárt kettő is. :rofl:

4 kedvelés

Pöpec hasonlón gondolkodtam pár éve de az Rikta vitte a prímet nálam. Ami a képen van szettben vettem igaz a fogyó darabok már nem az eredetik de egyben van minden :grin:

Csak óvatosan :sweat_smile:

1 kedvelés

87-ben érettségiztem, elektronikai műszerészként, akkor a Weller volt a menő :wink:

3 kedvelés

most is az…

1 kedvelés

Ezért akkora karót kaptunk gyakorlaton, forrasztó ónt :sweat_smile:

1 kedvelés

Az is olyan mint a VHS ? :rofl::rofl::rofl: Amúgy nem ismerem a márkát . Biztos jó de nem vagyok finnyás a szerszámok terén ha törik legyen olcsó pótlás ha drága akkor legyen strapa ennyi a kritérium.

1 kedvelés

Cin cin cin cimbora :rofl: nekem az ahogy a kantál ipari fogalma nálam cikesz szál :rofl:. A csoki meg sorkapocs vagy sorkötőelem

A csoki az csoki, a többit nem értem :sweat_smile:

2012-ben a haverom ( nagyon jó “asztalos” ) újította fel a panelben a konyhát. Mosogatógép miatt át kellett kötni a biztosíték rendszert is.

És bekerült a szekrény mögé egy Csoki is. 2 évig bírta, elment minden áram a konyhában. Napokig hosszabbítóval működött az előszobából minden. Már felkészültem, hogy kábel csatornákkal lesz megoldva ez előszobából.

A hivatásos villanyászok megtalálták a ludast :slight_smile:



3 kedvelés

Gondolom mások is így vannak ezzel
Cin forasztó ón
Kanthal ipari kivitel cikesz szál nálunk fűtő paneleket szoktunk csinálni belőle

1 kedvelés