Mod átépités

Már várom a vég kifejletet szorítok .

1 kedvelés

Jó lesz az…ha magad csinálod nagyobb öröm ha kész.

3 kedvelés

Most spec a méretezést a smok mód esetében János bátyámra bíztam de a forgácsolást én végzem. Hétfőn lesz kész mert vasárnap nem tudok be menni a tmk-ba. De alig várom én is , hogy befejezem.
TMK=Tudatos munka kerülés :grin::rofl:

1 kedvelés

Hát azt már én is. :rofl:

2 kedvelés

Nyugodj békében Arti! :skull_and_crossbones:

:rofl:

Elrakod vagy pár évre és lesz belőle artifact :rofl:.

Szia Jani,

ezt találtam, erre gondoltál?

20-as az akksinak és 30-as a switcheknek jó lesz? :thinking:

Szia István!
Igen erre!

Köszi, és akkor a 20-as és a 30-as jó lesz mérerben?

Illetve van a modban egy nagy vastag fekete kábel, ami a házhoz van forrasztva, gondolom test, ez a boardon hová megy vajon? :thinking:

Túl vastag nem lesz jó nem fér bele a modba.(ugye itt adott a hely)Nézd meg a rajzot tele van testelési pontokkal.

oké, néztem, a tele barokkos túlzás :rofl:

mindegy, majd kiokoskodom

Legalább 6db test pont van (ezt most csak fejből mondom de nem kevesebb) A legközelebbihez tervezd.

1 kedvelés

2ac661b19908b674b827a841d122d881

3 kedvelés

Kábeleket megrendeltem, vettem jó pár méretet, páka tartót és szippantót megtaláltam, a páka eddig is megvolt bár nem tudom a hegy elég vékony-e hozzá, folyasztószer, ón meg még pár finomság meg még úton, azt hiszem ez egy új hobby lesz. :rofl:

2 kedvelés

Nekem semmi nem volt amikor bele kezdtem a mókolásba bizony kb 100-at elvitt… :joy:

Ismerős, amikor annó nekiálltam egyedi méretre készíteni a számítógép táp kábelét, felmentem egy modding oldalra és odavágtam egy danit. :rofl: Meg hestore, conrad, tele a padlás, most hoztam le a cuccokat 3 év után, vannak kincsek.

Bátyaaaaa nem sz@rral gurigázol :rofl:

Mondjuk egy normális páka még nem ártana, mondjuk egy szabályozható, de ne szaldjunk ennyire előre. :grin:

Este már azon agyaltam, hogy vajon a stratum klónba milyen boardot vegyek majd. :thinking: :rofl:

Meg kell venni hozzá mindent szögelni nem lehet… :joy:

Vettem mert kell kicsi szar a panel hamar át melegszik…

1 kedvelés