Mod átépités

Ez egyre jobban hangzik :rofl:

Ez jó gondolat :slightly_smiling_face:
Azt hittem reszelőt keresel :joy:

Kábelt csak hőálló szilikon kábelt vegyél a többi szart sem ér mert merev.
Makettező boltokban találsz.

1 kedvelés

Várjá, már lefagyott az agyam a sok infotól, esküszöm, ha ezt túlélem, örökké fogok élni. :rofl:

1 kedvelés

Te hol vettél? :thinking:

iit néz körül
https://vaperina.cc/t/alkatreszek/16707/21

1 kedvelés

Ja meg vennem kell még ónt, mert ami van vastag, meg veszek óneltávolító szalagot, mert most csak szippantó van, hátha kell, meg még, meg még… :grin:

elég a szippantó…tűreszelőd van? Vastag ón is jó használj keveset
folyasztószer van?
alkohol tísztítani?
Nagyító?

Ilyesmit akarok venni…

Vékony ónnal könyebb dolgozni, azt gondoltam.

1 kedvelés

ez is jó …de elég az alkohol.
a kábel linket be tettem az alkatrész topiba

1 kedvelés

Ilyen van itthon

jó ez…
könnyebb a vékony ónnal én nem szoktam ennyit várni nincs türelmem mire megjön a vékony már kész bár jó lesz legközelebb :slightly_smiling_face:

Javaslom a vezetékek előre cinezését gyorsabban össze áll a forasztási pont mit ha rajta akarnád fel olvasztani a cint. Ha tiszta a forasztó páka azon is fen marad a cin és elég csak hozzá érinteni a felülethet .
Ja cin méretét a munka db-hoz válasszük ne legyen túl nagy mert leszalad a helyéről. :+1:

De azért nem kell venni vékonyat ha csak vastag van :slightly_smiling_face:

Én nem veszek kb 30 évig. Örököltem 4 méretben kb öklömnyi darabokat meg orsókat kaptam a Knaus-ból

Cín eltávolításra én réz pászmát használok :grin:. Ingyé van ugye :rofl:.
image

1 kedvelés

könnyen vagy… :slightly_smiling_face:

Szoci munkás mentalitás ha van kell nem tudom minek de jó lesz valamire alapon :rofl::joy:. Igaz az eszterga gépet még nem tudtam berakni a táskámba :sweat_smile:

Ismerős dolgoztam nagy gyárban… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Kábel gyárban dolgozom de kábelt még nem hoztam :thinking:. Réz darabot forasztó/pirográf páka végnek igen :smiling_imp: