Mod átépités

Tényleg fel se tünt. Figyelsz! :joy: :point_up:

Szerintem nem rám gondoltak, amikor ezt beleírták…

Mert ők a teljes egészre gondolnak, de te csak a belét vetted. A ruha nem az övék :blush::joy:

Ja…értem, akkor én szophatok, gut.

Ja schön… :grinning:

Nem, csak szivhatsz :blush: de lesz olyan kis ízé hozzá amit már tudod, hogy nem szabad kidobni mint ahogy az insulatort sem, és akkor már neked is jó lesz :blush::joy:

Utólag én is marha okosakat tudok mondani. Előtte kellene szólni, előtte. :rofl:

Gps leadó kütyü. Lehet valaki figyelni akarja, merre jársz…:rofl:

Szerintem rájöttem melyik eljárást kerestem…KTL, katódikus merítő festés lesz az.
Apám anno ércbányászati cégnél dolgozott ahol ezt használták felületkezelésre. Ő máskép nevezte (az nem jut továbbra sem eszembe) de biztos vagyok a leírás alapján, hogy ez volt.

Itt írnak róla (a szinterezés rész alatt): Link

Amúgy meglepő, hogy ezúttal a Dovpo Riva lekerekített élei és a felületének kellemes érzést keltő fogása hozta elő a 40éves emlékeket…

1 kedvelés

Édesapád nem foszvátozásnak hívta ?

nem…azt megjegyeztem volna az áthallása miatt :joy: :rofl:




7 kedvelés

Ejjjha ! Még kiderül te nem is pogolamozó vagy hanem 1001 mester :grin:

Hát igen, egy Mekk Mester veszett el bennem. :joy:

1 kedvelés

Klassz lett​:+1:
Asztal megúszta karcmentesen?

1 kedvelés

Igen, egyébként keményfa, szóval bírja, de tavasszal végre le kell csiszolnom rendesen, mert itt várja a dán olaj, hogy rákenjem…2 éve. :grin:

az artimat be mered majd vállalni?:sweat_smile::grin:abba is jo lenne egy bf60 as​:grinning:tervben van csak ugye én nem értek hozzá:grin:

Szerintem @Ispy sem értett hozzá, de kitartó volt :slightly_smiling_face:

Ejjha! Tucc te Istvánom. Most értékállóvá varázsoltad a V2! :wink:

Na most már tényleg befejeztem. :face_with_hand_over_mouth:

7 kedvelés