Mod átépités

És van hozzá ajándék hegy készlet ónnal is. :point_up: :rofl:

Biztos ami biztos több helyen is adtál neki.Én egy helyen de az leverte a biztit.

Én közel hajolok ezért azonnal meg szoktam érezni a védő borítás kellemes illatát, amikor elpárolog…

Valahol van tűzálló harisnya kábelre megkeresem majd ha haza érek :grin:

Már mindegy. :rofl:

Gondoltam hogy mefogod égetni a görcsölő nőstény kígyót de ennyire :joy:. Majd küldesz címet te is és küldöm amint meg van. Hidd el nem akarsz pászma kábelt venni

Gondolom volt egy húszas usákiába…

Dicodes az német cég. 7200ft volt 100ezres biztosítással.

Nem amcsiban gyártják?

Most viccelsz vagy komoly?Ha amcsi lenne nekem nem lenne…

Azt tudom, hogy maga a cég német, de mintha valahol azt hallottam volna, hogy ott megy a gyártás…de lehet valamit félreértettem, ami abszolút nem vall rám. :rofl:

Talán Jai Haze videója volt, mondjuk ahogy az a pali beszél…mondhatna akármit is. :grin:

1 kedvelés

ott a gyár ahol a cég…
https://www.google.hu/search?q=dicodes&sxsrf=ALiCzsY9KltJ2F59elc91d8xGI6Ikrx_ng%3A1667596090321&source=hp&ei=On9lY_TZD9GX7_UPn8SzUA&iflsig=AJiK0e8AAAAAY2WNSufo4R-GI523kT9gVvbPqwLB7CHN&oq=di&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAEYATIECCMQJzIECCMQJzIECCMQJzILCAAQgAQQsQMQgwEyEQguEIAEELEDEIMBEMcBENEDMgsIABCABBCxAxCDATILCAAQgAQQsQMQgwEyBwgAEIAEEAMyBQgAEIAEMggILhCxAxCDAToNCC4QxwEQ0QMQ6gIQJzoHCCMQ6gIQJ1DkCliJEmD7IGgBcAB4AIABWYgBrAGSAQEymAEAoAEBsAEK&sclient=gws-wiz#

1 kedvelés

Kint csak leány vállalat van a vám miatt…

2 kedvelés

Akkor át kell írnom a levelet…ja, ja ich habe eine kleine probléma. :rofl:

Maradthat angol… :joy:

Nemár, ezért tanítottak sikertelenül 8 évig németre? :joy:

Hier war schon einmal etwas, aber es ist nirgends zu finden.

MODS & ELEKTRONIKA – MADE IN GERMANY

A Németország közép-nyugati részén, az egykori „Ruhrgebiet” szénbánya területén található Company dicodes a csúcskategóriás modok vezető fejlesztője és gyártója, mint például a Dani Extreme, Dani 25, Dani Mini, Dani 21700 és Dani. SBS.

Minden modunk teljes elektronikus fejlesztése (hard- és szoftver) és tervezése házon belül történik. Ez lehetővé teszi az elektronika nagyon kis méretét, ami rendkívül rövid eszközöket eredményez, ugyanakkor nagyon nagy hatékonysággal. Küldetésünk, hogy valóban kiváló minőségű modokat kínáljunk Önnek, amelyeknek minden pillanatát élvezni fogja!

MADE IN GERMANY – A különbség teszi a különbséget.

@Ispy ?:joy::joy::joy:

A legjobb rész a bizbasz megtalálása, tiszta Cludo! :rofl: 27k-ért…