Mod átépités

Hogy én bemerem-e? Te bemered-e? :joy:

A kommenteket olvasva,úgy érzem eljött a pillanat, mikor kétbalkezességem és “gyávaságom”, ha pénzt nem is hoz a konyhára, de legalább ott tart! :joy::joy:

Miért, már ért hozzá? :thinking: :grin:

Azt nem mondtam :slightly_smiling_face: egy háborúnak vannak áldozatai, ahogy nálad is :joy:., de a végére csak összehoztad!

Na, kösz, egy, jaj dehogy nagyon jó vagy azért jól esett volna. :joy:

Ne már! Folyamatosan dicsértelek és biztattalak :joy::joy:
De legyen! @Ispy nagyon ügyes vagy!
:+1::joy::slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ó, köszönöm, igazán nem kellett volna. :joy:

na ez jó kérdés lehet nem vállalom​:sweat_smile:ezek után​:smile:még az artimat nem akarom el temetni​:sweat_smile:

de jol megoldottad azért ügyesen​:blush::wink:

2 kedvelés

Bár jobban belegondolva,kell vennem egy dicodest. De csakis a gyári házában. Na majd @Janos_Groszeibl-t egyszer kifaggatom,hogy melyiket érdemes. De amíg csóró vagyok, nem zavarnám ezzel. :joy:

1 kedvelés

ha nem is müxik tökéletesen, de legalább szép lett :smiling_imp::rofl:

@Ispy Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! Olyat tettél le az asztalra,amit más fel sem vett volna! :wink:

Szerintem bármelyiket. Csak ízlés kérdése, hogy neked melyik jön be méretre formára :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Méretre , formára mind bejön. Árra jelenleg egyik sem. :joy::joy::joy: Valamint még győzködnöm kell magam, hogy miért is kell ez nekem. Tegnap nagy lendülettel neki estem az escribe-vel a paranormalnak. Addig jutottam,hogy magyar nyelvet tettem a progira. Aztán lecsuktam a laptop tetejét :joy::joy::joy:

Hát pedig működik, tökéletesen…2 is. Jó van egy lap, ami kuka, de az is csak azért, mert leszedtem a switcheket, amiket nem is kellett volna. :sweat_smile:

Így most nem 27k volt darabja az átalakításnak, hanem 36k, több is veszett már el…viszont ez a mod most már addig marad, amíg vépelek, ennyit megért.

5 kedvelés

A faggatásnra akkor se lesz szükség, az árat ő sem tudja lejjebb vinni :joy::slightly_smiling_face:
Ha lesz zsé, kinézel egyet és megveszed majd​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Műszakilag a vezérlésen kívül, abszolút nincs különbség köztük? Gondolok itt rejtett,vagy nem rejtett gyenge pontokra. Mind ugyanaz a szinvonal?

1 kedvelés

Én kaptam 4% kedvezményt a rohadék szlovákoknál, most ezzel mit kezdjek? :grin:

@Bishop lehet neked is van, ha belépsz és megnézed a danik árat…

Nekem anno azt mondta, mindegy melyiket veszem, de majd jön és elmondja a véleményét :slightly_smiling_face:

Nem szeretik a beázást…