Mod átépités

Köszönöm,kedves meglepi lesz decemberre :grin:

Ne már, dugig vagy decodessel, nekem csak ez az egy van, azt is az elemhez kell fogni. :joy:

Kicseréltem az ónt, olmosra, most már olvad rendesen azzonal 350 fokon, csak még mindig béna vagyok. :sweat_smile:

Meg is van rémülve az elem :joy:

Spongyátrá… :grinning: :grinning:

Pedig mindenhol azt mondják, hogy a forrasztáshoz kell szívacs, vagy nem ilyen? :thinking: :grin:

Lesz pukk ha bele nyomod a pákát… :grinning:

Jó van az úúúgy . :grin: Azért van neked ott a réz kosár hogy le tudd szedni az ónt róla ha forgatod benne . A spéci szivacs gyors hűlytésre van az is tisztítja akkor le pattog az anyag a pákárlól.

Nekem ez a gyantás motyó jobban tetszik, mint a szívacs, így azt elő sem vettem. Sokkal szebben lehet vele tisztitani a pákát, mondom ezt 2x4 órával a hátam mögött. :joy:

Nem tudom ugyan mennyire fájhat egy ilyen volumenű dicodes átalakítás cuzammen kompletten minden hozzávalóval.
Van annyi mint egy klassz pizza ára? :thinking:
:grin::grin::grin:

Gyantát nem szeretem sokat kell utána takarítani ha rákerül a lapra . Írtam feljebb

Hát eddig voltam egyszer a conrádban, 32k, vettem a pákát 20k, aztán megint a conradban 20k, jön a plexi 5k, ja meg a húzalok 6k. Szóval az első az kb. egy dani ára, de utánna minden darab csak a fele. :point_up:t4: :joy:

Mondjuk ha tetszene a dani, akkor nem szórakoznék vele, de nem, még mindig nem, pedig a full fekete dlc az már karistolta a kis agyamat.

Pedugod 1 mp-re, kiveszed, elfüstöl, kész. Vagy nem? :thinking:

Nekem van egy pár ilyen olyan modom soha nem lesz olyan mint a dani…csak mondom.

1 kedvelés

Akkor most döntöttem el hogy inkább pizzára gyűjtök :rofl:
Ne add fel ,már világít így közel a cél !!! :hugs:

Ez igaz, a dani fém, a penon meg nem, szóval…nálam a fém már alapból kiesett. Innentől meg ez is dani, csak a váza nem. De persze kinek mi.

1 kedvelés

Panelt is szokták vele takarítani ha nem tudnak rendesen felszedni ónt vagy csatlakozást. De szoktak biztonságból is köré rakni az adott munkapontnak . De ez mind csak öreg berögződés és K idegesítő

De csak ha odafogom. :joy:

Még több kábel van hátra mint ami most rajta :point_up:

De legalább már látszik a fény… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés