Mod átépités

Szerencse, hogy csak ennyi volt a baj. Ahogy a felénk nagy mesterem (ÉMÁSZ vezetője mostmár MVM kukac ahogy mondta) mutasd melyik kezed volt recccs

1 kedvelés

A story azzal kezdődött, hogy felszereléskor, természetesen hétvégén, “tanult barátom” belefúrt a betonban lévő vezetékbe :slight_smile: ( pedig volt kütyüje megkeresni a spárgát :sweat_smile: , csak nem volt nála )

1 kedvelés

Rajz ablakban gondolom​:thinking:

Végül is nem trollkodtam szét a Topic-ot, ez egy konyha Mod átépítés :sweat_smile:

És sok analógot szívtam közben :sweat_smile:

Egy kötő dobozban egy kötés lehet értelemszerűen érparokra vonatkozóan 3 és több elfutó szál. Szerencs a többi nem sérült és nagyobb baj nem lett a csokokinak is megvan határozva a tűrése . Ezért szeretem a wagot sima liba 400v

2 kedvelés

Szerintem akkor még itthon nem volt ( a ládikámból került elő a muzeális értékű csoki )

A mikro-t, az elektromos tűzhelyt és a mosogatógépet, a hűtővel egyszerre már nem bírta :sweat_smile:

Akkor itt a leszálló vezeték sem az igazi attól függetlenül, hogy az ember nem látja. Ha ilyen strapára van az ág akkor minimum 2,5 4zet mm ér és akkor is max 2500watt . Ajánlott több ágat használni.

1 kedvelés

Megtörtént Tisztelt Bíróság. A hivatásos szakik megoldották :wink:

Ide befér :grin: lájer kard LV UP . Gép bérlet, anyag díj, 2000 credit . Munkaidőben amit fizetnek :rofl:. 24mm tank ITS ON .



7 kedvelés

A gyári leírással ellentétben vagy fél igazság nem Inox(rozsdamentes acél). Az anyag Chrom-vanadium (szerszám acél, régiesen damaszkuszi acél) új darabok is abból vannak :grin::+1: . Végül is az is rozsdamentes :rofl:. Rosszul álítottam be az előtolást a simítónál ezért sajna zibzáros a felület :sweat:

1 kedvelés

Ambition mods akira


6 kedvelés

Csak nem nyugszol :grin::grin::grin:

Új hobby. :rofl:

Szét akartam szedni, mert ki akarom takarítani és kívülről ez elég lehetetlen küldetés.

Összerakni? Az egy másik dolog lesz. :grin:

1 kedvelés

Ez szopi lesz mekkora a deszka szemre inkább dna 75… :slightly_smiling_face:

Frankó lett. Gratulálok!

2 kedvelés

Igen, ezt elengedtem, a bf 60 nem jó, rossz felé áll a kijelző, az fl80 rizikos, nem ismerem a pontos méreteket, dna szopó a 90 fokos usb miatt, van még itt pár mod. :grin:

1 kedvelés

Tudom kihívás, és azt nem tudom mennyibe kerülnek ezek, de nem lenne egyszerűbb egy komplett modot venni? :thinking::slightly_smiling_face:

Van egy modom abban fl80 van nagyon jó elektronika. A honlapjukon ott a méret…

2 kedvelés

De, az lenne, ha mutatsz egy dicodes boarddal szerelt penont vagy arti, már dobos is ki a francba az egészet. :rofl:

Egyébként meg tök jó móka.

1 kedvelés