Mod átépités

De egyszerűbb.Ilyen nincs ezekben valami gagyi elektronika van az eredetiben van dna a dicodes elektronika be építéssel szint lépés van.Ispynek nem tetszenek a danik.

2 kedvelés

Ez csak az egyik baj, a másik, hogy applikálni kéne a mod aljába 2 mikrokapcsolót és az usbt is. Macera, ez már másik szint, majd talán egyszer.

1 kedvelés

Egy dicodes board-al szerelt dicodes? :thinking::slightly_smiling_face:Egyébként annyival rosszabb az arti vagy penon elektronikája, hogy érdemes vele szórakozni?
Közben már látom is a választ

Lehet jó móka ,de én annyit köpködnék közben hogy tiszta nyál lenne a padlószőnyeg itthon :rofl::rofl::rofl::rofl:

Hogy mondjam jobban magadénak érzed és büszkébb vagy rá és magadra . Én is alig vártam, hogy befejezem :grin:

2 kedvelés

Csak is felfelé köpködj :rofl::rofl::rofl:

Tudom és álljak alá:rofl::rofl:

1 kedvelés

Majd elmesélem, ha készen lesz. :grin:

Jelenleg azt tudom, hogy a dovpo boardja fényévekkel jobb, mint ezek a 5avapes kínai csodák. Erre csak akkor jöttem rá, amikor elkezdtem az odint és a rivát használni. Szóval esélyes igen, hogy ennyivel jobb lesz.

Nekem is piszkálja már a fantáziám, de megvárom mi lesz @Ispy modjaival. Fogpiszkálók lesznek vagy modok​:joy:
Mindenesetre szurkolok!

Nálunk ezért van mindenhol járólap, könnyű felmosni. :grin:

Ott is van egy foooooooooolt puff :rofl:

Ott van a stratum, nem érzel semmit a dicodeshez képest? Ha nem, akkor lucky girl.

A te mod át építésed elválalom… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Az ilyen lesz mint annó a softmod ha férre megy akkor BRICK :rofl::rofl:

A zelos x van fényévekre a danitol, de az nem ér annyi időt és pénzt. Annyira gagyi az egész :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Én is Éva akarok lenni. :joy:

Hát… Csak egy névváltoztatás, és egy pici nyissz :joy:
Jaj de nevetek :joy::joy::joy:

Nekem a penon és az arti a 2 kedvenc modom, kivéve a gyenge boardot. Ezeket megcsinálom (haha). A többit majd meglátjuk.

Deal, megéri. :rofl:

Megoldható… :wink: