Mitől mentolos?

Sziasztok,a probléma a következő:
Kókusz- mangó snv bekeverve mentolos. Típusa:Musthave.
Haverom ugyanígy járt vmi gyümölcsössel.
Tapasztalt már vki hasonlót és sikerült rájönni mitől lehet? Tovább kellene érlelni? Jelenleg 1 hetes.
Válaszokat,ötleteket előre is köszönöm.

Életem első longfill aromája idén tavasszal az ELF zöldalmája volt, egy hónap pihentetés után olyan mentolosnak tűnt. Mondtam is nagy tudósan az asszonynak:

  • Ez azé’ van, mer’ hűsítős. Na!

Aztán az ember elviszi munkába, autóban hagyja, kint van a napon vagy a hidegben, rázkódik a zsebében, autóban, szellőzik a nyitogatáskor, újratöltésnél és ahogy Besenyő Pistabácsi mondaná:

  • “…csak finomodik, finomodik…”

Nem tudni melyik aroma mitől lesz finomabb, már mint mit tartalmaz a flaska, hogy tessen mindenkinek, de változik minden egyes percben a mixtúra…
…és amikor a leges-finomabb, hamar el is fogy…
…ha meg nem olyan mértéktelen a finomsági együttható, lassan fogy el…
…és addig is csak finomodik.

Kb mindent egy hónapig hagyok összekeverve és szigorúan nem rázogatom és precízen nem szellőztetem az első kóstolásig. Használatba vétel után így néha érnek meglepetések, de ez általában a fent említett finomodás.

Mindig szem elött tartva: “Ha bekeverted, szívd is el!” (XXI.sz. eleji, magyari vaper szólás-mondás @Viktor_Hajdu tollából)

5 kedvelés

:smiley: XXI századi…ez jó. Én is úgy gondolom ahogy írtad. De ez egy snv,akár azonnal is fogyasztható kellene hogy legyen. Mindegy,köszi a tanácsot,ami megerősítés is egyben. A németek is hibázhatnak,lásd a TSI motorokat. '211107 mondás…:laughing:

4 kedvelés

Szia @sv650tk!

Majdnem mindegyik Must Have aroma mentolos! Talán kivétel az “E” és az “U”.

Sajnos a mentolt sok helyen nem tüntetik fel. De ahol azt írják hogy: “picit hűsen szervírozva” vagy “hideg” azok mind mentolosak, még ha csak enyhén is.

Még támpont lehet a fényképen ha van jégkocka!
:no_smoking:Only vaping!

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.