Mentolos aroma

Sziasztok!

Pár hete váltottam iqos-ról vapere első sorban anyagi megfontolásból de azóta telejesen beleszerettem.
Eddig készen vettem a liquideket de szeretnék elkezdeni magamnak keverni és ezzel kapcsolatban lenne kérdésem hátha valaki tud segíteni.
Anno cigiből is a legmentolosabbakat szerettem és a heets-ből is csak a kéket tudtam elszívni.
Az aromák között keresgélek a neten de szinte kivel nélkül ami mentolos az valamilyen gyümölcsös íz mentollal
Ismer esetleg valaki olyan aromát ami kísérő íz nélkül mentolos? Esetleg az az igazi arcletépő mentolos mint amikor két kék Airwaves rágóra a fagyaszasztóból elővett vizet iszol egy kellemes februári délutánon :sweat_smile:

Ha bárki találkozott már ilyennel ne tartsa magában!

Előre is köszönöm!

4 kedvelés

szia ez kell neked akkor volt szerencsém hozzá olyan mentolos,hogy nem bírtam elszívni,amikor kevertem be még a szememet is ki csípte​:blush::sweat_smile::wink:ezt tudom ajánlani ami tényleg nagyon mentolos.

hátha valamerre be is lehet szerezni estleg tisvapon vagy aromaparadisen ha van ilyen aroma még.

4 kedvelés

Nem akarok belenegatívkodni, de a nagyon tömény mentol tartósan használva azért nem veszélytelen dolog. Gondolom, más íz is van tervben :slightly_smiling_face:

Rápróbálok köszönöm​:grimacing:

3 kedvelés


Régen ezt próbáltam de nekem 3%-ban is erős volt,vagy 2x hígítottam mire jó lett.
De szinte minden nagyobb gyártónak van tiszta mentol aromája.

3 kedvelés

Szia , egy ilyen aromát tudok neked adni ,hátha neked bejön.

2 kedvelés