Keverés/ízesítés

Sziasztok :blush:
Keveréssel kapcsolatban szeretnék kérezni. Második keverésem lesz, szóval nem vagyok rutinos.
Lehet utólag még ízesíteni ha annyira nem érzem az ízt? És esetleg több aromából “kutyulni” lehet?? Rendeltem egy trópusi ice aromát, de tennék hozzá mentolosat ha szabad. És még hogy régebben vettem vaníliás löttyöt ami nem igazán jött be. Esetleg azt más aromával próbálni ízesíteni??
Köszönöm szépen :blush:

1 kedvelés

Szia​:blush:bármit lehet :grin:attól függ mióta van bekeverve a termék :blush:

2 kedvelés

Bármit lehet de azért számolgassál hozzá :grin: nehogy csöbörből vödörbe ess :grin:

1 kedvelés

Szóval ha hónapok óta a hűtőben áll akkor inkább Wc??? Amúgy arra gondoltam még hogy a trópusi ice+ sima mentol pár csepp??

1 kedvelés

Ha jól olvasom akkor már a trópusi is hűsítve van alapból? Mekkora mennyiségű az a trópusi?

1 kedvelés

Sztem attól még hűsebb lesz :flushed:ha minden igaz :blush:inkább ha …sima gyümölcsöt tennék íznek hozzá,de nem biztos hogy ízleni fog.

Én is ezért kérdeztem :wink: szerintem is…


De lehet ehhez hasonlót szeretne :grin:

Azért gondoltam a mentolt aromát hozzá, mert nem annyira érzem mentolosnak.

Szia!
Szinte mindent IS lehet, persze csak megfontoltan. :blush:

1 kedvelés

Lehetséges csak óvatosan mert egyszercsak beüt a mentol és sokat ne tegyél egyszerre, az is lehet várnod kell vele pár napot

3 kedvelés

Hány %-ban keverted és mikor?

A mi “szakmánkban” az egyik legfontosabb a pontos mennyiségek kimérése, az esetleges vegyítések esetén a pontos százalékok feljegyzése, amennyiben bejön akkor újra tudja alkotni az ember lánya/fia! És akkor itt lennék én (az elrettentő példa), aki sokszor szemre kever, ilyet sohase csinálj! :grimacing::grin:

Köszönöm :blush: Akkor a régi vaníliást inkább öntsem ki??? Hónapo óta tuti áll a hűtőben, és azt nem én kevertem.

Én mindent keverem mindennel :joy:
Van hogy azt se tudom éppen mi van a tankban .
Kávé kis sütivel , ja abban kis plusz citrom ,amiben van kis energia ital aroma :rofl::rofl:
Ez olyan mint a bájital tan a Roxfortban :joy::rofl:

Köszi, akkor bátran próbálgatok​:grin:

De ha emlékezni akarsz arra ami jó, hallgass az előttem írókra, jegyzetelni :joy:

Oksii, köszi :blush:

1 kedvelés

Szerintem nem szabad kidobni, évekig eláll, szerintem a vaníliáshoz tudsz valami süteményes ízeket keverni, ahhoz passzolna.

Ha hűsítőt adsz hozzá a másik liquidedhez, akkor elvileg fel van a flakonjára tüntetve, hogy hány százalékot kell a liquidhez hozzáadni (1-2 % szerintem), 100 millis liquidhez 1 millit, aztán ha még mindig nem elég hűs akkor 48 óra után ismét hozzáadsz 1 millit.

Köszönöm szépen :blush:

Sajna azt nem tudom mert azt még készen vettem.

1 kedvelés