Mentolos hűvösebb érzést keltő liquidek ajánlása

Tudnátok nekem olyan liquidet ajánlani ami mentolos hűvös talán egy kis gyümölccsel meghintve, elég nagy valószínűséggel azért hajlok ezeknek az íz világa felé mert analóg cigerátából is csak a mentolost szívtam régen.
Szerintem én még hanyagolnám, hogy én magam keverjem kutyuljam tuti elrontanám, max Longfill na azt lehet nem tudom elrontani :grin: ahoz ügye vennem kell alapot és nikotint? Na jó jelnleg csak tiszta mentolos liquidet szívok ami így magába kicsit uncsi már. Azt is úgy csinálom hogy bazis mentolaroma és nikotin de nem mérek stb ezt eddig kétszer játszottam el lehet nem a legjobb módszerel :thinking::thinking::thinking::thinking:

5 kedvelés

Szia. Én itt vettem,és pont ezt: https://vape42.hu/termek/vv_heisenberg_30ml.html Léteznek simán csak mentolos liquidek is, de egy kis gyümölcs íz nem árt neki, gondoltam. A Heisenberget amúgy itt mnden “öreg motoros” ismeri, én nem kérdeztem, csak itt olvastam, hogy a legnépszerűbbek közé tartozik. Akkor meg nekem is ismernem kell, gondoltam. Én eléggé rendhagyóan alkalmazom: Minden más, beérlelt keverékbe, közvetlenül a tankba szoktam milliliterenként 1 cseppet cseppenteni. :upside_down_face:

4 kedvelés

Köszönöm.
Elolvastam a véleményeket róla, úgy látom ez kötelező darab lesz.

3 kedvelés

Azt hiszem az Evergreen és az A&L aromák mind hűsítősek. :slightly_smiling_face: @anon40018559? :thinking:

4 kedvelés

Azt hiszem, valami lime -osra valamikor ránézek. De a lime -ról is csak az jut eszembe, hogy olyan zöld citromféle. Azt hiszem, előtte magát a lime - ot kellene megkóstolni. A többi, se az alma, se a dinnye, se a mangó nem hozott lázba.

Esetleg van valaki aki Németországból szokott rendelni?

Pedig a legjobb nyári limonádé, lime-citrom keveréke egy kis mentával.
De időnként lehet rakni bele grapefruitot, a gyümölcsösebb hatás miatt.

A&L keszit husito nelkuli valtozatokat is. Ami nem “Zero Green”, az nagy valoszinuseggel (TUTI) NEM husitos, a masik 3 valtozatnal mar kicsit meg vagyok love. Sajna az ertekesito honlapok nem igazan vannak a topon a leirasokkal es kugli sem volt a baratom (kiveve mikor be kellett rugni :stuck_out_tongue: ). Ha van kep hozza es azon latsz jegkockat akkor az a verzio husitos :wink:
Parat probaltam mar kozuluk, de husito nelkul. En szeretem magam adagolni a mentolt (ez most nem a reklam helye, hogy mivel) :slight_smile:

A&L husitos pelda (jobb oldalon es bal felul latszik a jegkocka):

Ugyanez husito nelkul (nincs jegkocka):

UI: egy fontos NEM kimaradt … en szegyenem :hot_face:

3 kedvelés

Köszönöm szépen. Őket néztem ki, egy próbát megérnek szerintem :grin:

1 kedvelés

A Grape Ice nekem nem ízlik :cry:

Köszönöm hogy szóltál , akkor inkább hanyagolom :wink::wink:

És, ha Brigittának ízlene? :thinking:

Na tudjátok mit azért is megkostizom lesz ami lesz és megirom hogy nekem milyen :grin::grin::grin:

4 kedvelés

Ez a beszéd Drága! :heart_eyes: Sosem tudod meg, ha Te magad nem kóstolod meg. :blush: :heart:

1 kedvelés

Baccus én csak leírtam,hogy nekem nem ízlik.
Nem írtam,hogy ne vegyél.
Nem írtam,hogy ne vegyen.

1 kedvelés

Tudjuk puszantás :kissing_heart: de tuti lehet nekem se fog izleni főleg ha bemesélem magamnak hogy nem jó de egye fene megkostolom. A covid előt olyan jó volt egyszer betévedtem a shoppba és akkor meglehetet kóstolni mit veszel sajnos már nincs ilyen :pensive:

1 kedvelés

Bocsi. Én nem vágtam ám, hogy Ti ismeritek egymást. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem ismerjük egymást :grin:

2 kedvelés

This is a beginning of a beautiful friendship :grin:

5 kedvelés

Mentol kristályt lehet rakni a pg vg be ? kis arányba ? én is szeretem a mentolt de nem gyümölcs ízben

1 kedvelés