Mentolos aromát keresek

Sziasztok!
Tiszta mentol aromát keresek, tudnátok javasolni?
Fontos, hogy TLC-n, liquidhallon vagy liquid-aromán elérhető legyen.
Én BRHD-ben és A&L-ben találtam, ezeket próbálta már valaki? Véleményeket szeretnék róluk, hogy ne lőjek mellé.
Igazából nem kell az agysokkoló mentolnak lennie, csak ízlelésfrissítés céljából használnám időnként, de gondolom ez a bekeverés arányán múlik leginkább.

Előre is köszönöm a segítséget

1 kedvelés

Az A&L nem kifejezetten aroma, adalék. Az brutál mentol lesz. Egyébként jó.

1 kedvelés

Az akkor nem is használható simán alaphoz hozzáadva?

De, csak baromi erős. 1-2%

Már ezzel előrébb vagyok :smiley: az oldalon 5-10%-ban írja, mint az összes A&L-t. Alapban is max 5%-ot próbáltam volna elsőre, de így kisebb mennyiségből indulok ki.
Köszönöm a tippet!

Szia.
Tiszta hűsítő (1-2%), arra is jó amit te írsz, de ezzel még a nem hűsítős aromát is hűssé lehet tenni.

Az A&L amit linkeltél pedig így működik:

Akkor elírták

De ez vmi hűsítőnek tűnik inkább
A másik meg snv, az a másik véglet.
Ha cégen belül akarsz maradni, van nekik Inawera mentol mix/natural mentol. Én Inawera 2DFresh-t használok(ennek az utódja a mix), édes mentol. Ha valami durva kell, arra ott a BF mentol, az 1% felett azonnal öl​:grinning:
Ha A&L, akkor meg Shiva, fincsi édes mentol(ez rendes aroma, elég kiadós; a green változata meg édesítő mentes)

Szerk.
És akkor most felejtsd el az egészet, mert közben látom, hogy IW nincs raktáron​:woozy_face:

1 kedvelés

Köszönöm az infót!
Próbáltam én is keresni más oldalon is infót róla, de ehhez fogom tartani magam, amennyiben erre esik a választás.

1 kedvelés

Igazából fogalmam sincs mit keresek, sem azt hogy mit szeretek, ugyanis hűsítős aromán kívül még nem használtam mentolt, a hűsítő meg ha jól tudom nem is mentol. Ugye a tippek között olvastam, hogy a mentolos leves javít az ízérzékelésen és ezt szeretném átültetni a gyakorlatba :smiley: ehhez az említett édes mentolos dolgok is jók lehetnek?

1 kedvelés

Amolyan ízvakságra? Na arra pl. a Shiva mint váltóíz tökéletes. Az édes is.

1 kedvelés

Nagyjából igen, csak megelőzésre, nem pedig kezelésre :smiley: ugye alapban több ízt használok naponta váltva és szeretnék időnként 1-1 mentol napot is beiktatni