Mit tudok kihozni egy ni80 26 ga húzallból

Sziasztok. Szerintetek mit tudok csinálni amig nem érkezik meg a másik húzal. Jelen pillanatban egy Ni 80 26 ga húzalom van, de szenvedek vele hogy legalább 0.8 ohm legyen.

1 kedvelés

Első kérdés: mi a gond vele? Nincs íze, nincs gőze?
Második kérdés: mekkora magátmérő, mennyi tekerés?
Harmadi kérdés: most mekkora és mennyi watton hajtod?

Az ohm csak egy szám, nem az számít első sorban…a fontos, hogy a tekerés illeszkedjen a tankhoz, az afc-hez, levegőzéshez, vattázáshoz és utána azt meg is tud hajtani a moddal.

2 kedvelés

A tekerdébe úgy számoltam hogy 2,5 nagyon sok tekerés kéne neki talán van esélyem 3 magon kiprobalom hátha, az íz nem az igazi, gőz van. Már nem tudom hányadik tekerést csinalom most egyszerűen nem akar jó lenni mindig 0,5 ohm vagy még annyise

Na jó megpobálok lehigadni és nyugodtan csinálni :sweat_smile:

image

2.5 magon pedig 8 tekerés 0.7 ohm…az azért nem olyan vész, annak be kell férnie, csak lehet jobban össze kell nyomni, hogy ne legyenek hézagok.

Ez egy vastagabb húzal, lehet kicsit fel kéne tolni a wattot oda, ahol még neked kellemes a gőz hője, sacra 15-20 watt közé. Vagy még tovább, ha most 0.5 ohm körül vagy. Csak nem tudom milyen tank, mert oda már levegő is kell, szinte már dl, szóval inkább próbálj meg egy 8-9 tekerést csinálni.

4 kedvelés


Na talán 4.neki futásra hátha

1 kedvelés

Köszönöm szépen sikerült egy 0,78 at varázsolnom :smiling_face: Nagy szenvedések közepette

2 kedvelés

Oké a tank tipusa továbbra is rejtély :slight_smile:

1 kedvelés

Bocsika itt vagyok a délutánom kicsit szétszórt volt nem tudtam írni :pensive: a tank egy Yacht vape Nivan