Segítség :)

Sziasztok!

Van nekem egy ilyen elméletileg MTL huzalom.


így volt hirdetve, hát megrendeltem. A gond az, hogy az istennek nem tudok 0.5 ohm felé menni a huzallal. Mindent próbáltam, de sehogy nem jön össze. Nincs nagy tapasztalatom az MTL tankokkal, és tekerésekkel, mindig is a DL -t tankokat használtam.

Szóval. Lenne esetleg valami tippetek, amivel fel tudnék menni 0.5 ohm felé? Jelenleg 3.5 -es magon tekertem, és 0.4 ohm -on vagyok…

Esetleg tudnátok ajánlani rendes huzalt, azt megköszönném :smiley:

3 kedvelés

Szia,

milyen tank ez? Első körben 2.5-es magra tekerj, bár én még életemben nem használtam 24-es madzagot, csak 28-ast…szóval nem tudom mi lesz a vége. :grin:

Nos a tekerde szerint 24 karika elég is lesz 1 ohmhoz. :rofl: Szóval vegyél inkább 28ga-s húzalt.

3 kedvelés

Ez fajlagosan jóval alacsonyabb ellenállású, és baromi vastag is.
28 GA-kat nézegess, 2.5 magon. Vagy még vékonyabbat …

Jó írás @Vaperina_Kinga Kingától, huzalokról:

4 kedvelés

Szia. THC Tauren Elite

1 kedvelés

Az éppen egy echte dl huzal :blush:azzal nem fogsz 1ohm körül tekerni.
Vegyél 28 ga huzalt azzal már el lehet kezdeni az mtl felhasználást.

2 kedvelés

Mindjárt megtekerem akkor a 24 -et :smiley:

4 kedvelés

Várjuk a képeket. :grin:

4 kedvelés

Szia. Ebből a huzalból a 24 ga vastag MTL -re. Nekem amit Kinga küldött, az 28 ga-s. Abból is 10 menet kell 2,5 átmérőn az 1 ohmhoz. Az 5-6 menet csak fél ohm körülire adja. Vagy ebből veszel vékonyabbat, ha akarsz TC módot használni, akkor csak az SS316, vagy csak Watt módhoz a kanthal és a nikróm is nagyobb ellenállású, de használd a számolót, profilod melletti menü VapeDiy, tekerde ott kitöltesz mindent, és megkapod hány menet kell. ha sok, válassz vékonyabb huzalt, amíg nem jó, azt kell megvenned.

4 kedvelés

csak férjen bele a deckbe az a tekerés​:grinning::grin: inkább ahogy írták 28ga vagy 30ga coil kell oda.:wink:

7 kedvelés