Coilology előretekert coil ohm bajok!

Sziasztok!

Valaki ebből a csodából tudott már 0.8 ohm-ot kicsikarni? Egyik tankban oxidálás, vattázás után 0.55 (Dead rabbit mtl rta), a másikban 0.6 (Requiem Rta). Mindkettő tank alatt Geekvape Max100 mod. Ráadásul a másodiknál @Vaperina_Kinga által az egyik tudástér cikkben írt szép kék szín is meg volt oxidálás után.

12 watton oxidálva. Igaz mivel egyirányba néznek a lábai, ezért egyik kazán esetében vissza kellett hajtani kicsit, másiknál ráhajtottam kicsit. Vatta Bp mods 2.5 mm. Szépen izzanak, bentről kifelé, nem tűnnek hotspotosnak.
Egyébként íze, gőze van.

Ötlet?

Szia @Wick :slightly_smiling_face:

Ha pont a végénél fogatod bele a tankba akkor meg kell lennie a 0.8 ohmnak, vagy legalábbis nagyon az körül kell lennie.

Ez azért van egyébként, mivel a lábak végei kicsit kilógnak, ezért nem az egész tekercset “hasznosítod”. A mod viszont csak azzal tud számolni ahonnan le van fogatva, az a zárt áramkör. Így olyan, mintha a kilógó kis lábak úgymond nem is léteznének, mert azzal nem számol a mod.

5 kedvelés

.8 nem volt nekem se sose, .6-.7 körül mozgott, az okot pedig igazából Kinga leírta már.

az utolsó buildem most kézben .66 ohm

4 kedvelés

Sziasztok!

Köszönöm, akkor nem törpölök rajta tovább, ha teszi a dolgát. :slight_smile:

Csak azért volt furcsa, mert a Vandy Vape superfine mtl claptonnal ilyen gond nem volt.

2 kedvelés

Végre megtaláltam a választ a kérdésemre,köszönöm Kinga!

3 kedvelés