Mit lehet ezzel kezdeni? - Barkácsrovat

Sziasztok. :blush:

Sajnos hőn szeretett modunk sem mindig bírja tartani velünk a tempót. Ezért úgy gondoltam, a saját problémámat is alapul véve, nyithatnánk egy barkácsrovatot!

Nem mindenki teheti meg, hogy beadja a sarki szervízeshez a lestrapált modot, de van aki pedig postázni nem szeret. Itt adhatnánk egymásnak olyan tanácsokat, amivel akár otthon mi magunk is elvégezhetjük az operációt. Természetesen a szükséges célszerszámokkal.

De akár egy hiba lehetséges okának a felderítésére is szolgálhat ez a topik! Amiből eldönthetjük, hogy szükséges e bevonni egy szakértőt, vagy követve az itt leírt utasításokat elvégezzük mi magunk a javítást. Természetesen az otthoni barkácsolást csak olyannak szabad javasolni, aki valamennyi járatos az elektronika világában!

Nos, kezdem én. :grin:

Van a kijelző bal oldalán egy csík. Mit lehet ezzel kezdeni? :thinking:

(Modefined Sirius)

10 kedvelés

Szia!Jó 5lett…
A kijelzővel kapcsolatba csak a csere segít.Ha rá szánod magad 1-2beszerzési forrást tudok.De előtte szét kell szedni vagy kideríteni a gyártónál milyen fajta kijelző való bele…

4 kedvelés

Köszönöm. :smiling_face_with_three_hearts: Előbb kiderítem a kijelzőt. Addig nem állok neki semminek. Lassan 4 éve nyúzom, így nem is csoda hogy lassan megadja magát. Jó lenne megmenteni, nagyon szeretem. :smiling_face:

4 kedvelés

ha igy van benne akkor nehéz ügy

3 kedvelés
4 kedvelés

Akkor sima ügy​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

De imádtam a Futchaimat. :heart_eyes: A Vortex “turbózáshoz” is szét kellett szedni. De elég necces amúgy. Viszont maga a mod egy nagyon masszív, szerethető darab. :smiling_face:

1 kedvelés

Lehetséges hogy oda koppintottad valahova. Egy ismerősöm járt így a tv-vel. Kisfia egy tárgyat vágott a tv-hez és annak is szép csíkozott lett a képernyője… Ebből gondolom h az lehet az oka…

1 kedvelés

Venni akartam én is a Vortex miatt de valahogy elkerült ez a mod…

1 kedvelés

Hát ez szuper. :heart_eyes: Ha jól láttam nem lesz szükség forrasztásra. Bár nem néztem végig, csak bele-bele tekertem. Ha lesz időm végig is nézem. De ez tényleg sima ügynek látszik. Köszönöm @John :smiling_face:

2 kedvelés

Én is a Vortex miatt vettem. Nem bántam meg, olyan okos lett. Egy csoda volt. :blush:

2 kedvelés

Szalag kábel egybe van a kijelzővel ha sérült csak a csere segít.Danikhoz is egybe küldik mindig úgy lehet cserélni.Ha az alaplapon sérült a csatlakozó ahoz szaki kell.

5 kedvelés

Köszönöm András. Lesz egy check mindenképp. Csak alkalom kell hozzá. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés