Mint egy nagy, boldog család!

Köszönöm kedves mindenki!
Köszönöm azoknak, akik durva felhőket kergetnek, köszönöm azoknak, akik elegánsan tolják az mtl-t, és köszönöm azoknak is, akik még bontogatják a szárnyaikat!
Köszönöm mindenkinek, hogy ennyi kitüntetést kapok! Tudom nem én vagyok az egyetlen(hanem Jet Lee) :grinning:
De olyan jólesik :hugs:
Köszönöm Vaperina!
És köszönöm ohmbot!
Olyanok vagyunk, mint egy nagy boldog család!

További szép estét :smiling_face_with_three_hearts:

18 kedvelés

Mondjuk Ohmbot bebukna a DNS-vizsgálaton :roll_eyes::grin:

Igen, egy very big család ez itt​:+1:Dallas a javából, szaporodunk amúgy, megugrott a létszám.
Best of​:+1:

8 kedvelés

Örülünk, hogy megtaláltad a helyed köztünk. :smiling_face_with_three_hearts: Ohmbot egy haláli jó fej kis robot. :sweat_smile: Kevesen csináljak végig, pedig megéri, jó muri. :blush:

8 kedvelés

Mi a tök az az ohmbot? Ha már család, huzzatok a szobátokba rendet rakni, utánna meg mosogatás! :rofl:

1 kedvelés

Igen apu ,már mosom is a fogam ,ha megittam a söröm :rofl::joy:

1 kedvelés

Rendben fiam, de először a kutyád vidd ki, addig nincs sör. :grin:

Azok már alszanak mint két kis mókus ,majd tíz után kezdenek nyavajogni.Vigyél le ,vigyél le ,vigyél le , csak ugatni akarok ,vigyél le …:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Az enyém a héten nincs itthon, azóta nem tudok enni, senki sem áll a hátam mögött közben nyálcsorgatva. :rofl: Elférek a kanapén, senki sem ugat, ha odamegyek a teraszajtóhoz, nem uszok a szőrben, este nem baszogatnak, hogy labdázzak, csupa furcsa érzés.

5 kedvelés

Sajnálom , én el se tudom képzelni a hűtő nyitását a két nyomi nélkül. A kérdés , mit eszünk még ? :rofl::rofl::rofl::joy::joy:

3 kedvelés

Ha a hátad mögött állnék, és a nyálam a lapockádra folyna, miközben kockázod a kenőmájast, az mégse lenne ugyanolyan, Apu…:joy:

Mire megszokod a kanapédat, addigra pont rotty :grin: helyreáll a világ rendje.

Sztem meg bizti h nászútra ment… Csak nem akarod nekünk bevallani… :grin::blush::joy:

@ohmbot idézet

1 kedvelés

:left_speech_bubble: A nehézségek közt mindig ott van a lehetőség — Albert Einstein

6 kedvelés

Ő Ohmbot. :blush: Hát nem cuki? :heart_eyes:

6 kedvelés

Èn mèg írogattam is neki.De választ sosem kaptam tőle. :sweat_smile:

1 kedvelés

Segít megismerni az oldalt, választ sajnos nem ad. De szerintem nagyon jópofa. :blush: A végén kapsz tőle egy unikornist, ha végigcsinálod. :sweat_smile:

4 kedvelés

Lehet nem kapta meg… Azért nem írt vissza… :grin::grin::grin:

Hiába írsz Albert Einstein-nek mert már rég elhalt… :blush::blush::grin:

Hát erről lemaradtam, @ohmbot :rofl:

Szia! Hogy megtudd mire vagyok képes írd be @ohmbot help.

1 kedvelés