Nyári Mikulás

Amikor beüt a tuti és beköszön a nyári Mikulás…

@Tibor_Varga Milliárd köszi a tankért Barátom!

@Ispy Milliárd kösszencs az aromákért!

Az Úr tartsa meg a jó szokásotokat! :wink::joy::green_heart: És Ti se mondjatok le róla! :rofl:

11 kedvelés

Lassan már nem lesz mit szívnom…nagyon lassan. :rofl:

Jó kostolást!

6 kedvelés

Pedig szívás az élet!!!:rofl::wink:
Köszi!!!

6 kedvelés

akkor már meg van kinek ment a másik 2 aroma​:grinning::wink::rofl::+1:

5 kedvelés

Le vagyok rabolva!!444!

5 kedvelés

Érezd magad fura Robin Hoodnak. Magadtól veszed el és adod a népnek… Mit kő szenvedni a népér! :rofl::wink:

6 kedvelés

még ne hogy a modot is elvigyem majd​:rofl::grinning::grinning: gondolatban van az is már​:wink:

4 kedvelés

Viheted, de akkor jösz velem vapstore-ra vásárolni! :rofl:

5 kedvelés

ajaj :rofl::grinning::grinning::wink:

5 kedvelés

azaz :laughing: :rofl: :+1:

5 kedvelés

mondjuk igazad van meet akkor a modra kell egy mtl rta tank is akkor már​:rofl::grinning::wink:

3 kedvelés

Végre találtam egy embert, akinek oda tudtam sózni a summer jamet :stuck_out_tongue: :rofl:

4 kedvelés

Embert??? :rofl::rofl::rofl::wink::wink::wink:

3 kedvelés

Hát balekot akartam írni, de mondom finoman kezdek. :sweat_smile:

4 kedvelés

Mondjuk már arra sem emlékszem, hogy bejött-e annó, élet az alzheimer után! Minden nap új aroma! :rofl:

3 kedvelés

Érdekes lesz, mert az illata alapján csalàdi favorit…:wink::wink:
Persze velünk a jóisten becsapta a világot, így ez nem csoda​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Hát úgy legyen! :+1:

4 kedvelés

ne ingerelj, 2 hete minden nap megnézem az easy side boxot, nem adják oda 10 juróért, de nem. De mostmár lassan ott tartok, hogy nem is marad modom, mert mindent is eladok, hogy legyen hely a polcon. :+1:

3 kedvelés

Igen, az ízgondokat én is felszedtem már a pletyikből, de tolok egy speciális Fevkeverdét… Aztán kiderül mit tud.
Csak nem nyúlja le… Na basszus, el kell rejtenem! :wink:

5 kedvelés

Az pont jókor jött, mert épp azt nézegettük, kell egy kis cukkerfülcsis bigyi-bogyó hűűűűűűűűs árnyalat nélkül. XD

5 kedvelés