Gőzlértalálkozónapi jókívánság

Az úton lévőknek jó utat és szerencsés érkezést, a szervezőknek nyugodt készülődést!!! :raised_back_of_hand: :+1: :raised_hands:

Érezzétek jól magatokat Lányok-Fiúk, és ne felejtsétek el az otthon maradottakat, pár fotót, videót azért küldjetek magatokról! :upside_down_face:

Jó szórakozást és sok-sok nevetéssel, röhögéssel teli “vapepillanatot” Nektek!

23 kedvelés

Minden tekintetben csatlakozom az előttem szólóhoz.
Szép napot, jó vapelést, barizást! :heart_eyes: :thought_balloon: :star_struck:

13 kedvelés

Sziasztok!

Kellemes hétvégét kívánok én is Minden Résztvevőnek!
Gyűjtsetek sok emléket, szerezetek élményeket, kössetek barátságokat!

Volt a baráti körben egy srác, Márió. Két dolgot nagyon tudott:

• Ha felhívott, első mondata mindig az volt, “Menjünk el sörözni!”.
  • Ha kirándultunk, ahányszor megálltunk megszólalt, " Csináljunk csoportképet!".

Most rengeteg történet, fénykép, és emlék van a birtokomban, ami jó napok listáját gazdagítja.

Tegyétek Ti is ezt! Legyen hosszú ez a lista!

14 kedvelés

Köszi Huszi!!! Nem is Te lennél ha nem adnál helyszíni közvetítést, a jóég tartsa meg a jó szokásod! :grinning: :grinning: :rofl: :wink:

10 kedvelés

Jó szórakozást, szép napot mindenkinek aki ott van! :vaperina: Aki nincs azoknak, is szép napot hétvégét! :vaperina:

14 kedvelés

Na de ki ez a feltűnően jóképű, egzotik Brad Pritt? A tombola fődíjának a nyertese??? :rofl: :grinning: :upside_down_face: Paparazzik áldozatául estél Huszikám! :rofl:

12 kedvelés

Szép vape napot!
Mi is buliztunk tegnap, csak mi szülinapi bulit tartottunk.
Kislányom 7. szülinapját.

12 kedvelés

Boldog Szülinapot a Cseppségnek a tegnapi napra!!! :heart::boom:

5 kedvelés

Boldog szülinapot a kishölgynek :partying_face::relaxed:

6 kedvelés

Isten éltesse a Kisleányzót :heart::heart_eyes:

5 kedvelés

Boldog szülinapot a Kislányodnak. :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

5 kedvelés

Sok boldog szülcsinapot neki​:wink::grinning:

3 kedvelés

Hát a clapton helyett csak pálinkát raktunk, és nem tankba, de a buli nagyon jól sikerült. :rofl: Képek/videók lesznek, de nekem még nem sok van, mert nem csináltam, és be kell gyűjteni őket. :slightly_smiling_face:
@Csinos248 és @anon40018559 jóvoltából azért már van nálam is pár darab.:slightly_smiling_face:

13 kedvelés

na nekünk is pont közép tájban kellett megállnunk világítok ott pirosban​:joy::sweat_smile::grinning:de super kép lett az a lényeg.:+1::wink:

5 kedvelés

Nagyon nagyon jó látni Titeket! Most sajnálom igazán, hogy még nem lehettem ott. De irigységem :wink: ellenére is meg kell állapítanom, ahol ennyi vigyorgó ember van egy csoportképen, nos oda érdemes elmenni!!! Remélem lesz még hasonló rendezvény!

10 kedvelés

viszlek magammal majd Viktor el is megyek érted házhoz is akár csak gyere.:wink::grin::grinning:

7 kedvelés

Köszi Szabi!!! Most már nagyon várom, hogy a dokim kihúzza a pórázt a sejhajomból és végre mehessünk amerre látunk. Vagy ameddig bírok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

6 kedvelés

@Viktor_Hajdu lesz még, az biztos! A helyszínen több embernek is mondtam már, hogy ez még csak az első volt, és remélem, sok-sok hasonló fogja követni! :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Ez a legjobb hír Zoli így vasárnap este!!! Köszi!!! :smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Szuper képek köszönjük! :heart_eyes: Várjuk a többit is!

9 kedvelés