Gőzlértalálkozónapi jókívánság

Az úton lévőknek jó utat és szerencsés érkezést, a szervezőknek nyugodt készülődést!!! :raised_back_of_hand: :+1: :raised_hands:

Érezzétek jól magatokat Lányok-Fiúk, és ne felejtsétek el az otthon maradottakat, pár fotót, videót azért küldjetek magatokról! :upside_down_face:

Jó szórakozást és sok-sok nevetéssel, röhögéssel teli “vapepillanatot” Nektek!

23 kedvelés

Minden tekintetben csatlakozom az előttem szólóhoz.
Szép napot, jó vapelést, barizást! :heart_eyes: :thought_balloon: :star_struck:

13 kedvelés

Sziasztok!

Kellemes hétvégét kívánok én is Minden Résztvevőnek!
Gyűjtsetek sok emléket, szerezetek élményeket, kössetek barátságokat!

Volt a baráti körben egy srác, Márió. Két dolgot nagyon tudott:

  • Ha felhívott, első mondata mindig az volt, “Menjünk el sörözni!”.
  • Ha kirándultunk, ahányszor megálltunk megszólalt, " Csináljunk csoportképet!".

Most rengeteg történet, fénykép, és emlék van a birtokomban, ami jó napok listáját gazdagítja.

Tegyétek Ti is ezt! Legyen hosszú ez a lista!

14 kedvelés

Köszi Huszi!!! Nem is Te lennél ha nem adnál helyszíni közvetítést, a jóég tartsa meg a jó szokásod! :grinning: :grinning: :rofl: :wink:

10 kedvelés

Jó szórakozást, szép napot mindenkinek aki ott van! :vaperina: Aki nincs azoknak, is szép napot hétvégét! :vaperina:

14 kedvelés

Na de ki ez a feltűnően jóképű, egzotik Brad Pritt? A tombola fődíjának a nyertese??? :rofl: :grinning: :upside_down_face: Paparazzik áldozatául estél Huszikám! :rofl:

12 kedvelés


Szép vape napot!
Mi is buliztunk tegnap, csak mi szülinapi bulit tartottunk.
Kislányom 7. szülinapját.

12 kedvelés

Boldog Szülinapot a Cseppségnek a tegnapi napra!!! :heart::boom:

5 kedvelés

Boldog szülinapot a kishölgynek :partying_face::smiling_face:

6 kedvelés

Isten éltesse a Kisleányzót :heart::heart_eyes:

5 kedvelés

Boldog szülinapot a Kislányodnak. :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

5 kedvelés

Sok boldog szülcsinapot neki​:wink::grinning:

3 kedvelés

viszlek magammal majd Viktor el is megyek érted házhoz is akár csak gyere.:wink::grin::grinning:

7 kedvelés

Köszi Szabi!!! Most már nagyon várom, hogy a dokim kihúzza a pórázt a sejhajomból és végre mehessünk amerre látunk. Vagy ameddig bírok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

6 kedvelés

@Viktor_Hajdu lesz még, az biztos! A helyszínen több embernek is mondtam már, hogy ez még csak az első volt, és remélem, sok-sok hasonló fogja követni! :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Ez a legjobb hír Zoli így vasárnap este!!! Köszi!!! :smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Szuper képek köszönjük! :heart_eyes: Várjuk a többit is!

9 kedvelés

Isten éltesse sokáig a leányzót
Az én kisfiamnak is most volt. Ő már 22 éves :heart::blue_heart:

6 kedvelés

Isten éltesse a kisfiad :birthday:

3 kedvelés