Minden ami MESH

Nos elkészült az új vattázás bár azt hozzá teszem teszem hogy még mindig nem vagyok benne profi mert ez még csak a harmadik volt de ugyan olyanra sikerült ahogy az előző is. Legelső alkalommal annyi bajom volt hogy nem ritkítottam meg eléggé ezért a levegőzés sem volt megfelelő és mintha lassabban vette volna fel a levest de a második és mostani már frankó lett számomra. Én is Fehér Tamás videóiból szoktam informálódni de egyszer azt mondta nem kell ferdén vágni aztán meg hogy mégis úgy kell, nem tudom de azt a képen láthatod hogy én nem úgy kezdtem hanem először egyenesre vágtam aztán jól megszedtem ( mutatom azt is mennyi jött le belőle :smile: ) majd beraktam az alját és utána igazítottam még a tetején. Nekem ez a gyártó által küldött vatta kicsit furának tűnik, nem tudom hogy más fajták milyenek de ebben mintha középen lenne valami erősebb rétegszerű rész… Láthatod azt is hogy az előző milyen állapotban volt kicsit több mint egy hónap után de én akkor sem éreztem égett ízt, szárazat sem kaptam de sosem mentem 50W fölé. Annyit biztosra mondok hogy amióta meg van ez a kazán még soha semmi bajom nem volt vele, tökéletesen teszi a dolgát nálam és szerintem minden csak a vattázáson múlik. Direkt bele szívtam egymás után sokat, jó nagyokat de semmi gáz. Én VG többletes levessel használom. Remélem valamennyire tudtam vele segíteni és ha bárki másnak is van vele vagy hasonló tapasztalata akkor ne sajnálja megosztani :slightly_smiling_face: Jó vapelést

3 kedvelés