Milyen tankot használsz? (MTL)

Üdv itt!

Byka 7,8,9,se, klón vagy eredeti, dvarw mtl fl klón vagy eredeti, ataman v2 vagy 3 klón, kayfun prime klón vagy eredeti. További opciók a teljesség igénye nélkül: exvape expromizer 1.4, bp mods pioneer, kayfun lite klón vagy eredeti, taifun gtr klón vagy eredeti, aspire neeko, vapefly brünhilde, ambition mods bishop és így a végtelenbe és tovább. :grin:

Sok jó mtl tank van, de mindegyik más kinézetben, ízben, tudásban, szerelésben, mindnek vannak előnyei és hátrányai, ami az egyik usernek isten tank, a másiknak egy szar, ez egy ilyen szakma.

Ha egyet kéne mondani, akkor az a byka v9 lenne, szerintem elég kezdő barát tank, amit én nem ajánlok kezdőknek az a neeko és brünhilde. Dvarw is jó lehet bár én azzal is sokat szívtam. Ataman 3 is király tank de a v2 tovább fejlesztett változat, az most nekem úton van, ahogy a byka se is. Expo 1.4 is volt, de a bájkák kiszorították nálam, pioneer nekem túl gyenge th-ban, hildának pici a lyuka és nagyon hárklis, neekot az istennek nem tudom bevatázni, bishop nem tetszik, taifun gtr klónnak szerintem szar a leves kontrolja stb. De mindegyik tanknak vannak használói itt, akik viszont szeretik.

Árban is nagy a szórás 30 dollártól 200-ig minden van.

7 kedvelés