Milyen podot vegyek?

Szerintem nem kell külön tömítő gyűrű. Ha szükséges, akkor adnak mellé. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Sajnos csak magyarul tudsz…jobb klikk bárhol az oldalon és a listában katt rá hogy fordítás magyar nyelvre és akkor magyar lesz.

3 kedvelés

Csak nem telefonon​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igen.Úgy szoktam. De ez csak akkor igaz,ha beírom a keresőbe.Ha linkre kattintok,akkor nem fordít.Ha valami nagyon kell,akkor szoktam átírni a keresőbe csak.Nem mindig van időm utána kikeresgélni amit akart az illető mutatni,ezért szeretem jobban a linket​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ez nagyon gyors volt​:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Gyűlnek​:joy:

Persze amatőr…a gtx-el is jártam így​:slightly_smiling_face:…elkezdett kifolyni a liquid ott ahol nem kéne…az üveg először jól ráment a vastag gumira…liquidet akartam később még beleönteni.Le kell tekerni a "kupakot,üvegtakarót…"nem tudom mi a neve ,hogy öntsek bele.Majd visszatekerni.Biztos elmozdult az üveg,mert szívtam és mindenhol liquid lett.Nem győztem takarítani,miután szétszedtem gyorsan​:joy:Egy kevéske liquid bánta​:slightly_smiling_face:Remélem nem lett baja…azóta nem szívtam bele. A porit is kitekertem természetesen…alatta is kis liquid volt.Jól kitöröltem​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Remélhetőleg nem lett baja. Amúgy íz érzet változás tapasztalható volt vele?

3 kedvelés

Sajnos nem.Csak egy nagyon fura,kellemetlen ízt érzek. De miután megérkezett,találtam rá egy magyar videóra,ahol tesztelve van a vattás és a kerámiás porija is.És ott pont ezt mondták,hogy a kerámia egy 15-20 szívásig furcsa…bár én már többet szívtam. De ezt betudom az “ízvakságomnak”.Először usa mix volt benne,de már cherry menthol van benne.

4 kedvelés

Ma reggel már nincs fura íze.Csak az én szokásos gyenge ízérzetem​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés