Milyen POD-ot válasszak?

Szeretnék vásárolni magamnak POD készüléket.
Milyen ajánlottak vannak mostanság?
MTL podot szeretnék, ami fontos, hogy USB-C csatis legyen, illetve ne legyen annyira drága a fej/porlasztó hozzá.
Azért nem az olcsóság az első szempont. :grinning: Pl. geekvape porlasztó árak 3€ környékén beleférnek a keretbe.
Természetesen fontos, hogy ízvisszaadásban is jó legyen, asszem a mesh lapos kerámiás porlasztók a legjobbak, de régen volt podom, azóta nem tudom milyen újítások vannak.
Illetve nem nic sóval hanem sima(szabad bázisú) nikotinnal használnám, így azért legyen olyan gőze, mint egy dvarwnak.
Ha jól láttam vannak modon lévő podok is meg all in one megoldások.
Inkább az egyszerűségre mennék rá.
Előre is köszönöm a segítséget!

3 kedvelés

Szia! PL: Lost Vape UB Lite POD, UWELL Caliburn G2 POD, Lost Vape Ursa Nano Pro még a GeekVape Wenax nem rossz csak az micro usb.

2 kedvelés

Legegyszerubb a voopoo v-mate infinity. En izben elegedett vagyok vele. Pici, kompakt, ocso, a porival sem kell bajlodni (egesz fejet csereled), soha nem folyt belole semmi. Ez marad is rohangalosnak.
Tegnap meg egy voopoo drag q is beesett a kosaramba a boltban :smiley: ez sem tul bonyesz, izre szinten jo.
Elotte volt egy also polcos smok souls az pl izben sokkal gyengebb, szinten a fejet csereled, liquid eresztesteren nem olyan stabil mint a voopoo. Raklap egyszeru dolgokban mar jo vagyok, a bonyeszebb dolgokat meg majd mondjak a sracok :slight_smile:

3 kedvelés

Köszi mindkettőtöknek.
A Geekvape Wenax H1-gyel szemeztem most éppen. Ebből az 1.4ohm-os fej lenne MTL pl.
Még annyi, hogy előnyt jelent ha a fejet kompletten kell cserélni.

2 kedvelés

Ha már Wenaxot nézel inkább az S-C-ét ajánlanám az a sima Wenax utódja
veszel mellé egy 3ml-es cartridge készletet(az alap ami jár mellé 2ml), 1,2 porlasztóval a podok közül
talán a “leg analógabb” feeling, de sokan a 0,6-ra esküsznek.
A kérdésedre a válasz ha már cserélni kell egyszerűbb, olcsóbb
porlasztót cserélni mint cartridget.

Tisztelettel

2 kedvelés

Köszi, tetszik az S-C változat is. Lehet az lesz.
Veszek hozzá plusz cartridgeket a gumi miatt, egy videót láttam róla, az alapján elszakadhat azért.

Úgy, úgy ahogy írtad és én is egy csomag 3ml, cartridge packban 3db van,
pár ezer Ft. és az nagy valószínűséggel tovább bírja mint ahogy az akku elhalálozna :slight_smile:
Viszont ha meg mégis történne valami baleset gyorsan lehetne orvosolni.
Rendszeresen nem kell cserélni, innentől csak a porlasztót kellene .

Tisztelettel

2 kedvelés

Végülis eldöntöttem, a Wenax S-C lesz.
Igen, ezek a készülékek részben az akku miatt, 2 nagyon max. 3 évnél nem bírják tovább, de kb. 9.000Ft-ért meg ez bőven belefér.
Gondolkodtam, hogy mindjárt veszek kettőt, de sztem felesleges, veszek hozzá 2 csomag cartridge-t, és mindjárt pár csomag porlasztót.
Ha 2 ízzel is szeretném használni, akkor tudom váltogatni a cartridgeket.
Úgy szoktam csinálni, hogy 1 ízt használok munkahelyen, egyet meg itthon.
@anon75939458 Te is geekvape podot használsz? Meddig bírják általában a G szériás porlasztók? Én egyáltalán nem kokszolós, illetve mérsékelten kokszolós leveseket használok.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.