Milyen podot vegyek?

@anon88785338 a Caliburn az pod, a Vaporesso pedig nem.

Az, hogy valamit sóval, vagy sima alaplével használunk, szerintem nem attól függ, hogy pod-e vagy nem. Niksóval még nem volt dolgom, most fogok rendelni, de úgy gondolom, hogy amiben nicsót lehet használni, abban sima alaplevet is lehet.(javítsatok ki légyszi, ha tévedek!)
Amikor utána néztem az eszközöknek, azt olvastam, hogy mindkettőhöz niksót ajánl a gyártó, ennek viszont szerintem nem összetételben, hanem hatásban van az oka, mert nyilván a gyártó azt szeretné, hogy minél tovább használd a termékeit (ha sikeresen átszoksz, akkor nyilván az ő termékeit fogod venni, és nem a dohánygyárakét).

Az Európai shopok is Kínából rendelik a termékeiket, és nekik is meg kell élni valamiből. Azért nem ajánlom őket, mert ha a gyártási hely közeléből szerzed be az adott terméket, nyilván olcsóbb lesz, mint onnan, ahol még sok minden más költség is terheli a terméket (Pl. Haszon kulcs). Esetünkben egy péld:

Orca Solo:

Elektronikus cigaretta: kb 6000huf

Fasttech.com:. Kb 5400huf

Porlasztó (5 db):

Elektronikus C.: 990huf/db

Fasttech.com: kb. 540huf/db (5db/csomagban lehet venni, 2700huért)

A fasttech.com csak példa, lehetne Ali is, de én nem szoktam Aliról rendelni.

Ha van még kérdésed, akkor nyugodtan, ne tartsd magadban, mert abból többen is tudunk/tudnak tanulni, ha kapunk/kapnak választ.

2 kedvelés