Milyen mtl rta-t vegyek?

Szia! Sokkal szabadabb leszel RTA-val mint porlasztóssal. Költséghatékonyság szempontjából meg fényévek. Amit Ispy kolléga összeszemezgetett teljesen jó! Jelen pillanatban szerintem kezdésre a legnormálisabb RTA ár-érték arányban ha kis pénzből szeretnél belekóstolni és nem szeretnél nagyobb csalódást, mérgelődést akkor ezt javaslom: https://www.cthulhumod.com/product/valor-mtl-rta/

4 kedvelés

Tőlem kapsz egy meleget :sweat_smile:
Én azzal kezdtem az mtl-es pályafutásom, máig imádom és máig nem értem mit lehet azon elrontani :grinning:

7 kedvelés

Nem ellened irányult a hozzászólásom csak ne szívasuk már szegény kezdőket gondoljuk át ha ajánlunk valamit.Ha több helyről kellvenni valamit az már nem olcsó.Csak ennyit akartam mondani.Bocs ha úgy érzed ellened volt. :+1:

4 kedvelés

Brünhildát csak akkor vegyél, ha szopatni akarod magad vagy @Deepfreeze -nek hívnak…

Majdnem negyed órája írtam. Mi tartott ennyi ideig? :rofl:
Öregszel, már nem vagy résen :sweat_smile:

1 kedvelés

Már a rés sem a régi. :sweat_smile:

Feltartott az auchan…de most már itt vagyok, tudlak ekézni. :grin:

1 kedvelés

vaqgy pont résen volt… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Persze, jogos :slight_smile: Bár videók alapján én még mindig nem értem mitől olyan bonyolult a Brunhilde, mit lehet elrontani, de pár nap múlva kiderül, lehet következő hétvégén már ott lesz az adok-veszekben… :smile:

@Elek_Segits

Engem pont lebeszélt az egyik srác a Valor-ról, már át is utaltam neki a vételárát, majd kérdeztem, hogy amúgy miért adja el:

Majd ezután mondta, hogy ha gondolom inkább visszautalja a pénzt…
Tényleg ahány ember annyi vélemény egy-egy kazánról. :slight_smile:

4 kedvelés

Sajna a Brüncit nem lehet kategorizálni. Ha kezdő-haladó vaper vagy és nem szeretnél nagyobbat ugrani úgyis belefutsz. De ha beszerezted és tovább lépsz mert ez még mindíg nem az amit kerestél akkor csak porfogó. De ha csak addig jutsz a vapeba, hogy tudsz majdnem mindent de többet nem szeretnél ráfordítani. Akkor sem a Brünci az ami kiszolgálja a vapert!

3 kedvelés

Én nem tudom én csak azért nem vettem Brüncit mert mocsok ronda…

1 kedvelés

Engem itt bántanak és minősítenek :rofl:

2 kedvelés

Mindenképp pioneert ajánlanék. Dohányos ízekhez verhetetlen ebben az árban. Felültöltős, vattázni szinte elronthatatlan. Ár/ érték aránya a legjobb, pláne ha nem sürgős a sourcemore-ról.

5 kedvelés

Nekem meg pont, hogy nagyon tetszik (kizárólag SBS modon) :smiley:

1 kedvelés

Ezzel szerintem lehet élni. Nem folyik, nem szörcsög végzi a dolgát. Sok felsőbb kategóriás kazán tudná ezt az ízt produkálni boldog lenne. Én bő 2hétig használtam teszt jelleggel gond nélkül. Engem nem idegelt ki annyira az elforgó palást mint egy klón tank rászorulása, szürcsögése, vagy épp folyása. De igazad van kinek mi!

3 kedvelés

Majd mindjárt te is kapod az ívet :sweat_smile:

Csatlakozom @Bishop-hoz. Igaz csak pár hete használom a Pio-t, de nekem bevált.

3 kedvelés

Pont most gondolkodtam rajta, hogy veszek egyet.

4 kedvelés

Bevállalom! Bárki bármit mond, nekem ez a határozott véleményem, hosszú évek tapasztalata alapján. :wink::joy:

2 kedvelés

Köszönöm!!

1 kedvelés

99 bejegyzés egyesült egy létező témába: Márkafüggetlen RTA kibeszélő!