MTL RTA vagy COIL

Sziasztok!

Olyan problémába ütköztem, hogy a Geekvape Z Tank MTL-em hez megszűnt a gyártás és az oldal ahonnan rendelni szoktam (sourcemore) már kifogyott más helyeken meg darabja annyi mint az 5 porlasztó eddig. Arra jutottam, hogy másikat kell vegyek de nme tudom, hogy RTA vagy COIL legyen, mert vagy megromlott az évek alatt előre tekert huzalom vagy nem tudom, de van egy GEAR RTA-m viszont se íze se bűze hiába én vagy jóbarátom tekeri meg szar (ő mai napig teker hibátlanul én már éveket hagytam ki) ellenben a COIL meg félek, hogy megint besz*pom és leáll a gyártás.

Érdeklődnék ki mit ajánlana legyen az RTA vagy COIL (ha RTA mehet mellé huzal fajta tekerés leírása meg a vatta :smiley: )

Szia ,Rta vagy coil ? Egyértelmű mindkettő kell egymáshoz és vatta.
Gyakorolj és menni fog,a huzalt bármelyik shopban megkapod ellenben a porlasztóval ami nem romlik egyik sem :stuck_out_tongue_winking_eye:
Kanthal A1 2.5 mag 5-6 menet, cotton bacon prime.(levegőzés függő a tekerés és mtl :smiling_face:)
De mivel gyanítom hogy dl a gear így :kanthal a1,24 ga 3-as mag 5 menet :grin:

7 kedvelés

Szerintem a szövegkörnyezet alapján a coil-t a porlasztóra érti.

@bdominik98 : Az RTA-kba mindegyikbe tekerés kell, ezért is RTA (rebuildable tank atomiser) a neve.

És én is inkább RTA-t javasolnék, a porlasztós lutri, és drága; meddig gyártják, hol és meddig kapható, nem e gyártási hibás…

Szerk: mondjuk ahogy mégegyszer elolvastam, ezekkel mind tisztában vagy. Tehát akkor mégegyszer, RTA-ra szavazok :slight_smile:

3 kedvelés

Hellyel-közzel értettem,csak a Gear rta az rta,a geekvape z az pedig porlasztós amibe a pori 4db (0.2-0.4 ohm) 7000.-
A kanthal huzal pedig 790.-/10 méter/kapható.
Persze plusz vatta,de ha komolyan gondolja és ha éveket hagyott ki akkor az olyan mint a biciklizés,azt sem felejti el az ember :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Igen a coilt a porlasztora ertettem​:sweat_smile: es valszeg rta lenne a megoldas de felkotom magam ha ilyen se ize se buze lesz az is amire a valasztas jutni ajanlani tudok mtl rta kat? Goz nemerdekel izre vagyok 50-50 be szoktam keverni ha lehet ne legyen niagara es azzak at borig​:grin:

2 kedvelés

Diplomat,By-ka,Dvarw ha tényleg komolyan gondolod amit írtál.

Komolyan gondoltam de biztos vagyok benne, hogy hiaba kerulnek ezek 2-3x annyiba mint a tobbi nem fognak ennyivel tobbet nyujtani​:grin: klonokat nem zarom ki bar fene tudja azok mennyire vannak kozel az eredetiekhez annyiert mar lehet van jobb a penztarcabarat megoldasok kozott

Te tudod :smiling_face:ajánlást szerettél volna,én ajánlom (és szerintem sokan mások innen :smiling_face:)
Ismétlem,te tudod ha biztos vagy benne hogy jobb a klón.
Ok rendben :smiling_face:

3 kedvelés

Nem azt mondom, hogy a klon jobb csak, hogy azt se zarnam ki viszont az eredetihez kepest nem tudom mennyivel masabb aztan a klon araban lehet jobb otlet egy pandora v2 vagy ex vagy barmi… neked mi a velemenyed errol vagy inkabb klont vegyek?

Egy byka klón 16-20k, egy dvarw klónt megkapsz 10k körül, de valahol már diplomat klónt is láttam.

Bp mods pioneer 1.5, bishop rta, ezek kb 15-20k.

Ha van még valahol kaifun prime klón vagy ataman v3.

Exvape expromizerek is jók.

Tudni kéne a preferenciákat, űrtartalom, afc mérete, legyen-e külső levegő állítás, kell-e liquid kontroll, alsó vagy felső töltés, stb.

1 kedvelés

hát max 10k űrtartalom nem számit, a külső levegőzést én szeretem de nem zárkózok el tőle ha nincs úgyis megtalálom amelyiket élvezem liquid kontroll ismét fölösleges számomra a felső töltés viszont musthave

Akkor az kb a dvarw klón, más nem nagyon van 10k alatt.

3 kedvelés

azzal szemezek leginkább amúgy is csak nem tudom honnan lehetne beszerezni minőségi klónt azokon mindnél van amúgy liquid kontroll?

1 kedvelés

Aliexpress vapsea vagy dxvape.

Dvarwon nincs, ataman v2, kayfun prime, bykakon van. Taifun gtren is van, de a klón egy rakat szar.

Tegyél hozzá egy kicsit . :grin:

1 kedvelés

Ez is valami nagy legenda gondolom klon de mivel tudnak ezek tobbet mint egy sima mezei mtl rta 5 ezerert? Jobb iz, jobb anyag vagy mi? Illetve innen megrendelve meg van ra vam vagy barmi?

Szia!
Itt jó áron vannak:

6 kedvelés

Egesz baratiak idoben meg megjonnek kb mennyi illetve vam egyeb koltseg jon meg ra?

Kb 3 hét.

3 kedvelés

Es semmi vam vagy egyeb koltseg?