Milyen készüléket válasszak fő eszköznek?

Sziasztok!

Ismét egy kérdés merült fel bennem.
Múlt héten POD vásárlás miatt kérdeztem, egy Geekvape Wenax S-C lett.
Annyira nem jött be, még csak 2 napja használom.
Legtöbbször van nálam külső akksi, ha megyek valahova, de túl kicsinek érzem az akksiját ennek az eszköznek. Illetve az 1.2-es porlasztó, amivel lehetne spórolni az akksin, túl keveset porlaszt. A 0.6-os porlasztó nagyjából megfelelő.
Gondolom elsősorban nikotin só pöfékelésre van kitalálva(nagy dózis-néhány slukk, nem pedig fő eszköznek)
Úgy látom, hogy kicsit túlzásba vittem itt már az egyszerűsítést.

Az a helyzet, szerintem a fórumon egyedül vagyok ezzel, de visszatértem építős kazánról porlasztósra. :sweat_smile:
Ebbe nem akarok nagyon belemenni, de le szeretném teljesen egyszerűsíteni újra a vapelést. Mégiscsak jobb, mintha újra analógot pöfékelnék.
Arra gondoltam, hogy lehet egy kit kellene, esetleg külön mod és porlasztós kazán.
Főleg kumulusvape-n nézelődtem, ami jónak tűnt, az egy Geekvape Aegis Mini 2 M100 és Innokin Zenith Pro kazán. Ez a Geekvape kazán ha jól láttam nem a szokásos IP68 vonalat erősíti a gyártónál.
Kritériumok:
-Beépített akkus mod(azért 2500mAh környéke legyen meg)
-Type-C töltőport
-Strapabíróság se lenne hátrány, de nem elsődleges.
-Színben lehetőleg valami rozsdamentes acél, ezüstös(ez a kedvenc színem, ez nem múlt el)
-5ml kapacitás(ezt nagyon megszoktam a Dvarwnál)
-MTL
Itt annyi kiegészítés, hogy a Dvarw MTL-t 1.2-es levegővel, 28GA Ni80 huzallal használtam, 6 menet 0.9ohm 10-11W.
Ennél szerintem nyugodtan lehet tágabb levegőzésű is.
-Viszonylag tartósabb porlasztó.(Mesh-t használnak MTL porlasztóknál is amúgy?)

Előre is köszi a segítséget!

Érdemben ehez nem tudok hozzászólni,csak annyit hogy ha neked megéri 1000-2000/db ért porlasztóznod akár pár naponta…még ha esetleg hibás is
Nautilus kazánok…bvc porival

Vagy egy hordozható töltő. Powerbank.

1 kedvelés

Én egy ilyen szettet használok, a desszert- és dohányízeket 0.7-es porival nagyon jól adja vissza. 1 ohm-os porlasztó nekem halványan de folyamatosan égett mellékízt adott úgyhogy azt elhagytam. Az 1.6-os jó még, de számomra túl hideg 10watton a gőz, de aki ezt szereti annak ez is jó lehet. Én a 0.7-est használom 20 watton és számomra tökéletes ízt és gőzt ad. A Paradox-al (18650) 2 napot bír, a porik pedig 3-4 hetet elég nagy igénybevétel mellett. Beépített aksis modban sajnos nem tudok segíteni…Gyümölcsízekben sem, mert azokat DL gőzölöm…

3 kedvelés

Ja a tank egy Aspire Nautilus GT…

3 kedvelés

Szia/Sziasztok! Kezdő vaper vagyok, szóval kérlek nézd/nézzétek el tudatlanságomat, ha valamit nem jól írok. Pont két nappal ezelőtt a leírásodnak megfelelő szettet vehettem kézbe a kumulusvapetól. :slightly_smiling_face:

Kritériumok:

  • Beépített akkus mod: ez 3000mAh-t tud
  • Type-C töltőport: normál hosszúságú kábellel
  • Strapabíróság: nálam ez elsődleges szempont volt, amit a mod simán hoz (önvédelmi eszköznek is kiválóan alkalmas lehet…)
  • Színben lehetőleg valami rozsdamentes acél, ezüstös: a párom pasi lévén is ezt a kombót preferálja (ezt kapta tőlem ajándékba :innocent:)
  • 5ml kapacitás: egész pontosan 5,5ml-es a tank
  • MTL: szerintem elég jól tudja

Az INNOKIN LIMAX mod és INNOKIN ZENITH PRO tank szerintem tökéletesen megfelelhet az általad elvártaknak.
A tank jelenleg 0,6-os porlasztóval használva. Gyümölcsös ízvisszaadása elég intenzív, dohányos vagy desszert aromát még nem próbáltunk benne. Párom vissza akarja cserélni 1,0-ás porlasztót, mert neki azzal jobban bejön. A mod beépített aksija eddig jól teljesít, simán kibírja 1 napig. (De hát ugye ez használatfüggő.) Kb 2-3 tanknyi liquidet intenzíven lehet pipákolni a lemerülés veszélye nélkül.




4 kedvelés

Köszi.
Úgy gondoltam, hogy jó lesz ez a Geekvape amit néztem, meg az ajánlott BVC porlasztós nautilus GT.
Azért köszi a leírást.

1 kedvelés

Nekem is van nautilus gt kit. Nagyon jó kis tank. 3 éve van meg, nem folyik, jó ízeket ad, minden oké vele. :grin:

4 kedvelés

Köszi a választ!

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.