Milyen készüléket válasszak elsőre

Én már elég sokszor leírtam, nekem az a bajom a beépített akkuval, hogy vagy kicsi a kapacitása, valami pod, ami leginkább csak a saját cuccával fog jól muzsikálni, ha tovább, fejjebb akarsz lépni nem fogod tudni használni, nem tudod használni amíg töltöd, ja és drága a porlasztó, a podfej kuka, ha más ízt akarsz bele. Tök jók ezek a podok, ha valaki olcsón ki akarja próbálni, vagy kell egy 10. rohangászos cucc.

Szóval én a külön akksi, külön mod, külön tank híve vagyok. Akksiból is legalább 2 darab, így mindig van kéznél. Magamból kiindulva nem túl kellemes, ha épp nincs feltöltve, de cigiznél…

Én minőségben ez alá nem mennék, és ez sem a csúcsok csúcsa, de egy tisztességes szett, amivel tovább is lehet lépni később.

Egy-két nap alatt nálad van, és lehet utánvéttel fizetni, ha ez szempont. Ha tankot váltanál ezt eladod és veszel rá másikat. Tudom sokan használnak beépített akksis cuccot évekig, de elég lutri, mikor megy tönkre és akkor kuka az egész, árban meg annyival nem olcsóbb, hogy ezen spóroljon az ember. 60k-nak durván a feléből megvagy, már csak levest kell beszerezni.

Ha most visszanéznénk az elmúlt 6 hónapban hány kezdő jött vissza, hogy most már valami komolyabbra váltana, akkor kb. mindenki kihagyná utólag a pod/beépített akksi/porlasztó/olcsón megúszni az elején dolgot.

Ez egy technikai sport, és a pod és a porlasztó a legallja az egésznek, az igazi vape élmény nem itt kezdődik. El lehet vele lenni, vannak akik nem is váltanak, de napi 2 dobozt nehéz lesz egy ilyen kezdő szettel kiváltani. Csak idő és pénzpocsékolás…szvsz.

10 kedvelés