Milyen készüléket válasszak elsőre

Szia.
Ha a cigi füstjét vesszük alapul, akkor egy MTL-el is lehet igen szép gőzöket produkálni. Kezdésnek nyilván jó egy porlasztós szett is, de véleményem szerint az építhetős tankok azok, amikkel igazán sok a variációs lehetőség a megfelelő hatás elérése érdekében. A jó liquid megválasztása legalább annyira fontos mint maga az ecigi. Rossz levessel nem lesz jó az élmény és hamar elengedi az ember. DL az inkább a vizipipa feelinget adja míg az MTL pedig a dohányzást helyettesíti. Nagyjából így kell elképzelni a különbséget. DL szettel lehet igazán nagy gőzöket eregetni, ott azonban figyelni kell a nikotin erősségre, MTL-ben pedig szerintem olyan 9mg nikotin elég lehet (Én is kék multit szívtam). Bárhogyan is választassz, sok-sok idő kell, mire megtalálod a számodra megfelelő setupot. Véleményem szerint ha mondjuk nem akarsz még külső akkuval bíbelődni, akkor egy beépített aksis (5000mAh) mod és egy építhetős tank jó liquieddel jó lehet kezdésnek. Árkategóriában én is egyet értek az előttem szólokkal, hogyha már pénzt adsz ki erre, akkor normálisat vegyél és ne olyat ami nem jön be vagy néhány hét után lecserélnéd. Szerintem az a 30.000-40.000Ft induláshoz kell.

5 kedvelés