Milyen készüléket válasszak elsőre

Üdvözöllek. Én is azt mondom, nem volt könnyű út idáig eljutni. Cirka 3 év után is még kezdőnek érzem magam sok mindenben. Sok -sok tanulás, meg kísérletezés. Nem árt itt Vaperina Kinga blogját A-Z -ig végigolvasni. Nem mindegy az se, hogy mit szívsz, a VG-PG arány, a nikotin, vagy niksó, na és az aromák se mindegyek, és az se, hogy milyen tankból. Én például nem tudtam megbékülni a gyümölcsös szörp és sütemény ízekkel, csakis a dohányos ízeket szeretem. Azokból is van nagyon sok. El kell olvasni ahonnan rendelsz a véleményeket, azok talán segítenek a választásban. Alaplevet, nikotinos alapot az eliquidvg.eu -tól, aromákat, egyéb kellket a vape42.hu - tól szoktam rendelni. Ki kellene próbálni mindenképp egy MTL kazánt, azt a Dl -est is meg lehet tartani, esetleg később valamikor még jó lehet. Sajnos ki kell kísérletezni a levest, és azt is, hogy a tankod hány Watton adja a legjobb ízeket. A PG-hez, és az így a folyadékhoz adagolt nikotinhoz idő kell, hozzászokni, mondta a fiam annak idején, amikor rábeszélt az átszokásra. Az analógról való leszokás után sokunkat gyötört még hónapokig a köhögés. A porlasztós, vagy újraépíthetős kérdést is neked kell eldönteni, mert tíz méter drótot kapni egy porlasztó árán. De az RTA tankot jól megtekerni, és bevattázni, szerszámok, tudás, és gyakorlás kérdése.

3 kedvelés