Milyen alaplevet kéne használnom a legjobb íz eléréséhez?

Sziasztok ! Mióta elkezdtem vape-elni csak is a Vaping Underground oldaláról rendelek.
Nincs sok jó tapasztalatom vele. A legfőbb probléma az hogy, az előrekevert liquid alapoknak nincs ízük, még hosszú érlelés után sem.
Nemrég 500ml 70pg-30vg alaplevet rendeltem tőlük, amibe Vampire Vape Pinkman-t kevertem, de semmi íze.
Szerintetek milyen előrekevert alaplé márka lenne a legjobb választás ?
(Mi a véleményetek az előre kevert Revolute-ról ?)
Jobb ízeket érnék el ha magamnak kevernék alaplevet ?
Köszi a segítséget előre is !

2 kedvelés

Sanszos, hogy igen. Bár én is kész 70/30-as alapot használok, nincs gondom vele… Tegyél bele több aromát. Én a gyártói ajánlás maximumát teszem mindegyik keverésembe.

5 kedvelés

Rendelj PG-t, VG-t flóravitáról és borítsd össze olyan arányba ahogy akarod…jó is, olcsó is és nem atomfizika a művelet :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Én is Revolute alapot használtam, de váltottam PG/VG floravitáról ahogy @Zsolt68 mondta. 50/50%-ban keverem.

5 kedvelés

És két dolgot mindenképp biggyesszünk a floravitás alap mellé 1. Hogy Magyar 2. A legszigorúbb ellenőrzésen esik át az összes Uniós alappal ellentétben!

12 kedvelés

Mennyire észlelhető változás az ízben ?

2 kedvelés

Besétálok az Azúrba és 4200.- ért veszek 1l vg-t és 0.5 l pg-t.Nekem bevàlt vagy a màr sokat emlîtett flavorita.

10 kedvelés

Lokálpatrióta vagyok nemzeti identitással átitatva, ahol lehet a hazai termékeket részesítem előnybe, de ezt nem merném kijelenteni. A Német eü. és élelmiszeripari törvényeknek megfelelő Ultra Bio bázis levekbe több bizodalmam van.

1 kedvelés

Mi (a többségünk sztem ) meg pár éve a florásat használjuk :smiling_face::man_shrugging:
(Nagy a gyanum hogy ugyan az más cimkével :grin:)

4 kedvelés

Lehet bármiben jobban bízni, de az itteni hosszútávú tapasztalat az, hogy a floravita kitűnőt árul

7 kedvelés

Tudok szerezni floravitàsat 8000/ l-érr Szép csatos palackban​:rofl:

2 kedvelés

Szia @Trivers! Nekem egy dolog szúrt szemet., azt írtad, hogy 500 ml alapba keverted a Pinkman-t. Hány milli volt a Pinkman?
Az tudomásom szerint 30 ml kiszerelésben van és gyártói ajánlás szerint 10-15% a keverési aránya. Azaz 10%-os arányhoz 270 milli alap kellene.

6 kedvelés

Szinte biztos vagyok benne,hogy ezt is megválaszolja valaki,a helyett, hogy ordítva zokogna.

4 kedvelés

Mindenkinek a saját döntése. Sajna az alapok nem tartoznak a legszigorúbb élelmiszeri törvények alá. Biztos vannak a D-F-SK-ba is olyan boltok mint nálunk. De nálunk a VG-PG jövedéki termék alapanyaga így a legszigorúbb ellenőrzés alá esik!

3 kedvelés

@Trivers @Frenkyy itt megtaláljátok a keveréssel kapcsolatos kérdésekre a választ https://diy.vaperina.cc/

6 kedvelés

Ezt sok minden befolyásolhatja…a fecskendő szîne például…ill…nem mindegy ,hogy bal vagy jobb kezes vagy e​:slightly_smiling_face::roll_eyes::rofl:

3 kedvelés

Angliában duplán :thinking:

Állítólag PG többlettel jobban kihozza az ízeket. Én 30PG/70VG alapot használok, ez is ízletes ha aromázom :sweat_smile::face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth::face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:. Most először vettem Revolut-ot, így azzal még nem volt tapasztalatom. Előtte barna flakonos előre kevert alaplevet vettem, nekem azzal sem volt gondom. Bár én még kezdő vagyok, így nem tudom mi a minőség. :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Köszönöm, még sosem kevertem magamnak.
Peti, köszönöm még egyszer :+1:

4 kedvelés

@Frenkyy nagyon szívesen!
Kellemes gőzölést! :kissing_closed_eyes::dash:

5 kedvelés