Mihez mi illik? Mi passzol?

Nagyon különbözőek vagyunk. Anno pipáztam, tudom milyen, ezzl akartam érzékeltetni, hogy édesnek érzed az illatát a dohányos aromáknak kívülállóként, de amikor szívod, sokkal szelídebb. Én meg pont a gyümölcsös likvidet kerülöm, mert a legtöbb még extrém alacsony keverési aránnyal is émelyít, taszít, valamint a gyümölcsös ízekkel abszolút nem sikerült leszoknom az analógról, sőt érdekes módon az analóg dohányzást imitáló mtl-el sem, viszont tökéletes párosítás volt a leszokáshoz a dl és a dohányos ízek! Azóta is csak és kizárólag dohányos ízeket szívok. Ennek kapcsán pedig akkor megkérnélek hogy mondd is el pontosan milyen az a nagyon széntermelő cucc? Egy linknek örülnék, szeretném kipróbálni, a koxolás full nem érdekel, van huzal vatta itthon dögivel, legfeljebb sűrűbben cserélek. Az én favoritom a dohány íz, enyhe mogyorós vagy mézes utózöngével, de ha lenne teljesen száraz, kaparós dohányíz ami a gőz lehetőségein belül a legjobban imitálja az analóg száraz füstjét, azt én szívesen használnám. Ja még annyit hogy engem a heisenber és pinkman szagával is ki lehet kergetni a világból, köztünk legyen mondva, de nem hiszem hogy egészséges az olyan likvid, aminek a szagát szinte alig lehet kimosni egy rozsdamentes acél tankból!