Dead Rabbit R mesh pisil 😪

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni egy Dead Rabbit R tankkal kapcsolatban.
A probléma az lenne hogy a levegő nyíláson pár slukk után okádja a liquidet. Próbáltam tömítés cserét, más keverési arányt (70/30, 60/40, 50/50), és mindenhogy pisil :sleepy: HellVape Dead Rabbit r Coil-t használok a hozzá járó vatta csíkokkal. Teljesen tanácstalan vagyok mi lehet a gond.
Valaki esetleg ötlet?


2 kedvelés

Szia!Én is használok ilyen tankot 70VG-30PG levessel de nekem még kondenzáció se nagyon van :slightly_smiling_face:Nem tudom nálad mi lehet a baj :thinking:Esetleg a vattábol nem ritkitottál egy keveset?És jó sűrű levessel használd!

3 kedvelés

Semmit nem ritkítottam a vattán, minden tök fasza lenne, ízre is és úgy mindenben… Viszont csak folyik folyik és folyik…

Gondolom amit adtak hozzá coilrudat,azzal csinálod. És a meshlapot is jó oldalával rakod bele. Nincs elnyomorodva az a “persely” amibe megy a tekerés? Mert ugye ahhoz simul a vatta szorosan,ami nem engedi betörni a liquidet.

1 kedvelés

Miután behelyezted a mesh+vatta csíkot és alul a lábakat lecsavaroztad, felülről milyen kép fogad? Szorosan feszül a “vályuban” vagy hézag van? Képek sokat segítenének.

1 kedvelés

Minden faszán van benne, most újra építettem
Megint kapott egy új szett tömítést mindenhova, plusz új mesh lap lefogató csavart (lehet az előző cserénél nem cseréltem, a fene tudja :person_shrugging:t2:)
Viszont láss csodát, most nem folyik, kb 1 órája van benne lötyi és egy csepp sem. Érdekes.
Ha netán mégis folyna valami oknál fogva teszek az építésről képet hátha könnyebb úgy.
Köszönöm a gyors infókat :muscle:

1 kedvelés

El kiabáltam, állóhelyzetben megint elfolyt az összes liquid viszont teszek képet a mostaniról




vagy inkább beszerzel egy rta-t. Ma pl 6k-ért tettek ki itt Dead Rabbit 3-ast…rá is csaptak.

Van V2-m, szeretem is, holnap (remélem) érkezik hozzá az új palást aztán az lesz üzemben úgy érzem :rofl:

1 kedvelés

Pedig jónak néz ki

1 kedvelés

Én is így látom
Most össze raktam még 1x (utoljára) feltöltöttem és figyelem hol kezd folyni… Érdekes hogy kb másfél óra után hirtelen elengedte a lötyit

A jelölt részen én kevésnek látom a vattát,vagy sokat ritkítottál vagy sokat vágtál vagy nem nyomtad le teljesen a tekerő sgédet.nálam is volt hasonló hejzet de mióta figyelek erre nincs gond vele.
kép_2023-03-05_135811

3 kedvelés

Szerintem is itt volt a hiba, mióta 100x átnézem építés után nincs ilyen gondom :muscle:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.