Miért égett 1 hét után a porlasztóm?

Sziasztok, kb 1 hónapja vettem meg az 1. E-cigim, tetszeni tetszik, de 1 hétnél továb 1 porlasztóm se bírja és van ami csak 3-4 napot… a készülék egy elf bar fb1000-es(MTL), elvileg csak a hozzá készített porlasztók jók bele. A kérdésem az hogy az a baj hogy 70%vg 30%pg liquidet használok vagy csak minőségben elég gyatra az egész?(számítottam rá hogy nem lesz egy minőségi termék az árából ki indulva de többen mondták h kezdő készüléknek tökéletes) Esetleg milyen új készüléket ajánlotok?

Milyen ízeket használsz ? Mert az desszert meg dohányos ízek nyírják ezeket a vappen-eket . Áztatod e a kazánt előtte pontosabban csepegtetsz rá vagy hagyod egy állni a tankban 15 percet lötyivel ha új kazánt raksz be ?

Szia!
A hasonló podokhoz 50/50-es liquidet szoktak ajánlani.

1 kedvelés

Igen, olvastam de nem igazán találtam 50/50 es shortfillt. Csak 10ml előre nicsaltal ellátottat viszont a 10mg/ml nikotin nekem erős. A shortfilleket öntöm fel 4mg/ml-re.

Igen 15-20 pt mindig hagyom hogy állni, szoktam csepegtetni is, mondjuk azt csak 1 használat előtt. Desszert vagy dohány ízeket nem használok.

Azért kérdeztem az ízeket mert azok amit írtam gyorsabban eszik a kazánt és az sem mindegy hogyan készítsd elő a porlasztót mert ha száraz akkor már az elején meg pörköli addig amíg át szívós a lötyit. És nem csak az Elfbar kazánok jók bele hanem ezek is,:
VOOPOO PnP - TM2 Mesh 0,8ohm
VOOPOO PnP - TR1 1,2ohm
Bar FB1000 POD M1-0,8 ohm

  • Van építős wotofo smrt rba pnp rendszerhez
1 kedvelés

Igen, azokból leginkább az angoloknál van. Ha nem akarsz aromákkal szórakozni, miért nem nézel longfillt?
Mondjuk akkor már majdnem mindegy, hogy aroma vagy longfill…

Hát van egy elméletem lehet ugyan az történik ezzel a termékkel kis mint anno a joyetech ego szériával ott sem bírta tovább 10 napnál egy kazán​:expressionless: . Valahol be kellet szedni a pénzt olcsó alapkeszulek sűrű tartozék
15-25 porlasztó ára már gondolom a géppel egyenlő :thinking:

Szerintem ez ennyit tud. Gyümik is tudnak kokszolni, ha édesebb fajta. Én ezért hagytam fel annó a porlasztó használatával.

1 kedvelés

Akkor megérné váltanom készüléket esetleg?

2 kedvelés

Hát nem az én tisztem eldönteni. De egy porlasztó mennyi és eddig mennyi ment el rá ? Mennyi volt a kütyü ?

Én porlasztót is meg épített kazánt is használok . Most hogy úrra ecigizem volt szerencsém pár olcsó porlasztós tankhoz ami nem bírt ki négy tartálynyi likvidet sem . Vaporesso ami nekem bevált porlasztósban na meg most a zeus .
Tudod én lusta vagyok , nem igen van kedvem építtetni , pedig az tényleg jobb ,és persze gazdaságosabb is .
Ha sokáig tervezel gőzölni, vegyél valami komolyabb szettet.

1 kedvelés

Hát lehet. Az is benne van a pakliban, hogy belefutottál pár kevésbé jól sikerült porlasztóba. Lehet kisérletezni más poris készülékkel is. Aztán vagy jó lesz vagy nem. Ebben nem igazán tudok segíteni, mert én egy tekercs húzallal és egy doboz vattával 1 évig elvagyok. :grin:

4 kedvelés

Chen este sokat ivott és gépnél aludt el . Amíg megtanultad 3 huzal + 4 csomag vatta :rofl::rofl::rofl::rofl: