Már az e-cigi is trend lett?!

Üdv urak/hölgyek, azzal kezdeném hogy nem szeretnék általánosítani szóval senki ne vegye magára ha nem igaz rá az állítás :blush: sokszor találkozok olyan a neten és élőben is olyan emberekkel akik transformers e-cigivel gőzölnek(érti mindenki szerintem mire utalok) aztán te meg előveszed a mini pododat vagy egy olcsóbb letisztult porlasztós gépet és látod hogy mosolyog vagy úgy tekintrád mint ha nem is ember lennél, imádom a gyönyörű épített szét csicsázot gépeket nézegetni nagyon tetszik és nagyon tisztelem azokat az embereket akik ennyi időt és pénzt meg energiát áldoznak a gépükre, de mindenki más, mindenki mást szív,más hogy szívja, az e-cigi kulturát mindenki másképp éli meg és ezt el kell fogadni, szóval ha valaki 3000 ft-os podot szív mellettem már annak is örülök hogy végre ő sem cigizik, nem muszály mindenkinek sárkány gőzt eregetni vagy épp a legjobb minőségű aromát szívnija vagy a legmenőbb gépet megvenni, vannak nekem is jobb/alacsonyabb kategóriás gépeim, és mindegyiket nagyon szeretem, mert minden gépet egy bizonoyos célból vesz az ember és arra a célra amire megvette az a legjobb gép számára és ez így is van rendjén, ne okozunk egymásnak fusztrációt vagy kisebbség érzetet, ha valaki elfbárt szív akkor szívja én örülökneki ha valaki 100K-értékű e-cigivel gőzöl akkor szívja azt én nagyon örülök annak is, csak azt mondom ezzel hogy örüljünk minden olyan embernek aki legalább nem a cigit szívja annyira ritka nálunk még az e-cigizéshogy hihetetlen és mikor látok valakit gőzt eregetni vagy meg érzem a lötyik finom illatát boldogság fog el, legyünk mindenkivel elfogadóak és örüljünk annak hogy bővül ez a kis kultúra nálunk is.

5 kedvelés

Az 1x használatossal nem értek egyet. Több kárt okoz a környezetnek mint 1000 analógos együtt. Mert a csikk legalább lebomlik. Szóval nem tudok örömömben csettinteni ha ilyen készüléket látok…és lehet az arcomra is kiül a véleményem.
Minden másban egyetértek.

4 kedvelés

Ez aztán egy igazán hosszú mondat lett… :slightly_smiling_face::thinking:
Szerencsére még nem találkoztam olyannal aki a másikat lenézte volna, csak mert az olcsóbb készüléket használ. Viszont egyetértek Zsolttal, hogy az eldobhatónál azért lehetne jobb is…

3 kedvelés

a környezet tudatos e-cigizés már egy másik hosszabb témá lenne, egyértelmű hogy az eldobható podok nem a legjobb választás de itt lehet vitatni az e-cigi minden területét ha a környezetről van szó, én sem vagyok híve az eldobható elektromos cigikenek de a környezet tudatos e-cigizés mindenkitől nagyon messze van, a hatalmas világ vezető cégek sem tudnak ezzel mit kezdeni, vagy csak nem akarnak, itt a léyneg az lett volna hogy mindegy mit és hogyan szívod nem vagy kevesebb mint bárki más :blush:

2 kedvelés

mindég van mindenből jobb, és sorolhatnám ezt is el kell fogadni ha valaki az eldobható podot szereti akkor azt fogja szívni ha valaki fejleszti picit az e-cigizés kulturáját akkor váltani fog, én sem podoztam soha de nem is itálkezem, biztos hogy más területen meg az elfbárosok sikeresebbek, szóval ez padhelyzet én csak azt mondom hogy bámit is szívsz és azt te élvezed vagy bolodgságot okoz akkor szívd nyugottan.

1 kedvelés

A én mondandóm lényege pedig az, hogy számomra “kevesebb mint bárki más” az aki 1x használatost használ.

Én is vártam, hol lesz a vége…és hát a végén lett vége. :rofl:

A témához csak annyit szólnék: leszarom. Sorry. De nem csak ecigiben, bármiben, hogy kinek mi tetszik vagy sem, akkor ő csinálja úgy, én meg úgy fogom, ahogy én akarom.

3 kedvelés

Ennyi Istvánom! Osztom a véleményed!

1 kedvelés

Na ez elég érdekes látásmód!

1 kedvelés

Egyébként Nándi, csak egy finom észrevétel: ha egy kicsit tagolnád az írásod, mondjuk mondat végi ponttal és mondat kezdetével és nem egy mondatba írnád ki a gondolataid, akkor az nagyban meghozná a kedvem, hogy legközelebb is elolvassam. Köszi. :grin:

Úristen @Ispy!
Én ezt egy elég hosszú, de tagolt írásban fogalmaztam meg, de végül nem tettem közzé :slightly_smiling_face::joy:
Köszönöm!

2 kedvelés

Nem tehetsz róla, nő vagy. :rofl:

1 kedvelés

Kedves István! köszönöm az észrevételed én is látom a hibákat, viszont igazad van hanyag voltam, sajnos nem volt módom javítani, és őszintén nem is akartam. legközelebb jobban figyelek majd :blush:

Tévedés, a csikk sem bomlik le, bár az eldobható valóban károsabb a környezetre.

Engem abszolút nem zavar ha 2méteres fénykardot szívnak, de az se ha egy hüvelykujjnyi mod, az ízlés szubjektív, mindenki olyat választ ami neki tetszik (és legalább nem veszi meg előlem az utolsó raktáron lévő, nekem tetsző modot :smiley: ) és amit megengedhet magának.

Az eldobhatót a cigiseknek ajánlanám, akik váltanának de nem mernek lépni, aztán vegyen valami maradandót, de mindenképpen rakja el a “leszokást” segítő első és egyetlen eldobhatót emlékbe és máris semmi gond :slight_smile:

Egyébként Wotofo:

4 kedvelés

Szerintem meg felesleges mentegetöznöd. Vegyünk például egy nagyon híres amerikai írót. Cormac McCarthy-ra gondolok aki nincs közeli barátságban a mondatvégi pontokkal, a vesszőket meg szerintem egyenesen rühelli. Mégis olyan bestseller könyvek szerzője, mint a Nem vénnek való vidék, vagy Az Út és a Véres Délkörök. Amikből remek filmek is születtek.
Úgyhogy Nandi te csak légy önmagad. :slightly_smiling_face:

( - mondjuk a Véres Délkörökkel kicsit szenvedtem :sweat_smile: )

Sziasztok.
Múlt héten hétvégén, sétálunk párommal Szegeden a Meki előtt oda gurult hozzánk egy gördeszkás fiatal huszon pár éves. Látja, hogy elektromos cigizek. Gyors eszme csere után (milyen tankom van, milyen módom van milyen lötyit használok stb…) Ő is elmondta milye van és tovább gurult. Én le voltam döbbenve. Akkor pont eper banán lötyi volt benne tényleg jó illata volt. Ez azért jó érzés volt.

6 kedvelés