Mi a véleményed Vaperináról?

christopher lambert highlander GIF

2 kedvelés

Szemét cica :upside_down_face:

3 kedvelés

Lehet igaza volt,van, nem tudhatod. :smiling_face:

2 kedvelés

Nem tudom hogy nem találtam eddig rá erre az oldalra…F.sza! :smiley:

8 kedvelés

A lényeg az,már itt vagy. :saluting_face: :wink:

4 kedvelés

Remek, imádom, már legalább egy éve tervezek regisztrálni de, hogy is fogalmazzak… nem volt szüségem rá.

Nagyon kevés forumank, csoportnak voltam és vagyok tagja. Régen reddit-eltem (gaming és vape) aztán mind hátramaradt. Fasttech-et talán nem kell bemutatnom itt senkinek, ott volt egy egész jól funkcionáló forum amit szinte naponta használtam. Az igazat megvalva rettenetesen toxikus környezet volt, de nagyon diverz és segítőkész. Ha az ember ignorálta az ottani régi-motorosok egymás közötti utálkozását, akkor teljesen jó volt, mindenre kaptál választ és értékelték ha tudtál segíteni (néha még anyagiakban is).

Fastech lehúzta a rolót, a forumot meg le a wc-n, ez nagy űrt hagyott, amit a Vaperina tökéletesen kitölt.

Személyes környezetembe nincs (nagy) vaper, nekem meg igazából hobbivá nőtte ki magát a dolog, szóval örülök hogy van egy hely ahol tudok e témában beszélgetni, tájékozódni, esetlegesen segítséget nyújtani (ráadásul most elődzőr az anyanyelvemen, előre is bocsi ha túl sok angol kifejezést fogok használni vape-el kapcsolatos dogokra).

Összegzésében, örülök hogy létezik egy ilyen szuper magyar vape - community.

11 kedvelés

Szép estét mindenkinek.

Jó itt lenni.Jó az oldal.Jó a társaság. Már már függő lettem.:grinning:Mindig találok valamit,amit érdemes elolvasnom.Sokat tanultam eddig is.
Köszönöm, hogy itt lehetek.

14 kedvelés

Kérdést nem kelett feltennem, mert mindenre találtam választ, korrekt közösség segítőkész tagokkal.

20 kedvelés

Nagyon profi lett az oldal! Sok hasznos infot, cikket megtaláltam az oldalon kb 2 vagy lehet 3 éve mikor elkezdtem vapelni. Totál kezdőként azt se tudtam merre vagyok arccal mi az a DL MTL porlasztó meg tekerés vagy liquid keverés?!:sweat_smile: 1.5 hónap szörfözés volt a neten mire leüllepedet hogy milyen tank… mod… huzal… eceteraecetera​:see_no_evil:

A honlap nagyon klassz! wáó
Tényleg le a kalappal​:+1:

10 kedvelés