Mi a véleményed Vaperináról?

Sziasztok!

Még csupán 2 hete csatlakoztam hozzátok kb, de eszméletlenül jónak találom mint a felületet, és a közösséget is​:smile:

A vaperininak ebben a formában lévő létezéséről már jóval ezelőtt tisztában voltam, de őszintén eddig nem voltam oda a fórumokért, blog-okert. Ti ezt a vaperinával gyökeresen megváltoztattátok.
Főleg mert az a kevés hasonló fórum amivel eddig találkoztam, nehezen kezelhető és átlátható volt, számomra egy kész kínzás… De ez teljesen más!

Főleg Facebook-on tevékenykedtem ezelőtt, de így hogy rátaláltam egy ilyen jó közösségre, megy a levesbe.
Eszméletlen sok negatív tapasztalatom volt ott.
Véletlenszerűen kirúgták csoportokból, semmi előjel nélkül megszűntek, az emberek hozzá állása 0 volt a legtöbben. Volt hogy egy mtl-es csoportba beküldtem a dl szettem mert akkor éppen csak az a csoport volt elérhető, és egyből jött a savazás…

Ti teljesen mások vagytok, amikor beléptem én azt hittem hogy sok újat már nem tudtok mutatni nekem ebben a világban, most még már butának érzem magam picit​:rofl::rofl:

Eszméletlen sok információt szívtam magamba az elmúlt hetekben. Sokat segített a tudástár!
Ezen felül mindenre profi válaszokat kaptam, eszméletlen gyorsan, ami szintén nem volt meg a Facebook-os közösségekben…

Röviden tömören, profi oldal, és eszméletlen jó közösség!
Örülök hogy itt lehetek​:grin:

11 kedvelés