Mi a véleményed Vaperináról?

Üdv. mindenkinek!
Örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt, immár 40 év dohányzás után egy háztartási balesetnek köszönhetően a bal kezem egy hónapig gipszben volt, így nem tudtam cigit tölteni magamnak, egy ismerősöm ajánlotta fel, hogy átadja DL kitjét. Mivel semmi tapasztalatom nem volt e-cigivel kapcsolatban, ezért az első két hétben voltak némi kudarc élményeim, de éreztem, hogy ez a nekem való, de tisztában voltam vele, hogy szükségem lesz tapasztaltabbak segítségére. Némi keresgélés után rátaláltam a Vaperinára, regisztráció után elkezdtem olvasgatni az oldalon, aztán vettem a bátorságot és segítséget kértem a tagoktól. Meglepetésemre azonnal jelentkezett néhány segítőkész emberke és a közelemben találtam meg @Ispy Várdai Istvánt, aki hajlandó volt személyes találkozóra is. Jól elbeszélgettünk, így hála neki sok mindenre választ kaptam és tanácsait megfogadva egyre élvezetesebbé vált a vapelés. Külön köszönet a liquidekért amiket a rendelkezésemre bocsájtott térítésmentesen és önzetlenül, így szerencsém volt kipróbálni többféle ízt is. Nagyjából itt tartok most, hogy rendesen “megfertőződtem”, amit egyáltalán nem bánok. Köszönöm Vaperina!

15 kedvelés