Mi a véleményed Vaperináról?

Sziasztok. Ez az első kommentem. 1,5 évig Mtl-eztem,utána valami elcsúszott,és visszaálltam analógra sajnos. Időnként (egyre csökkenő lendülettel),próbáltam visszaszokni a vapelésre,egyre rövidebb ideig tartó sikerrel. Sikertelenségem oka ,nem a vapelés élményének hiánya,hanem az akaraterőm,elhatározásom hiánya. Határozottan ki merem jelenteni,hogy jobban éreztem magam,míg csak vapeltem. Nem oly rég ismét elkezdtem olvasni az oldalt,most már figyelmesebben mint régebben. Mintha kezdene elkapni a lelkesedésetek! Brutális mennyíségű információt kaptam tőletek olvasás közben,választ még meg sem fogalmazódott kérdésekre. Kedvet kaptam tőletek bevallom. Jelenleg próbálok visszaállni a vapelésre,de most már DL Squonk vonalon. Valahogy az Mtl-lel megváltozott a viszonyom,aminek okát sosem fogom tudni megfejteni. Boldoggá tett 1,5 évig,aztán szépen lassan elmúlt.Lehet túl gyorsan csökkentettem a nikotint,nem tudom,de valahogy egyre erősebb lett bennem a hiányérzet,amit ugye az analóg azonnal megadott. Mindenesetre úgy érzem,hálával és tisztelettel tartozok az oldalnak és felhasználóinak,egymáshoz való hozzáállásukért,az információ áradatért,és a kultúrált beszélgetésekért. Úgyhogy a végére csak 3 szó: Köszönöm,hogy vagytok!

9 kedvelés