Mi a probléma a vattázással?

Akárhányszor újracsinalom próbáltam kevés-több vattával ugyanolyan az íz. Mindegyik különböző lap volt.



Esetleg arról van infó hány W-on használod? Illetve mit értesz az ugyanolyan ízen? Égett, rossz, átlagos? Más tankban a használt liquidnek jobb íze van?

Szia! Eléggé rossz, nem a liquiddel van a probléma. 50W-on szoktam általában, de akárhogyan csinálom egyszerűen rossz az íze. Vatta: cotn threads.

Végül megint újravattáztam egyszerűen nem értem. Annyi vattát-lapot elpazaroltam és nem sikerül…



Nem dry hit íze van, hanem keserű, marja a torkom. Illetve mindenhol feszes a lapnak.

Esetleg még nincs betörve a vatta és a gyartásnal használt anyagok ízét érzed. Adj neki egy kis időt majd elveszti azt az ízt . Minden vattánál van ilyen van ami erősebb ízű ebből a szempontból van aminek még nagyon halovány
Szerintem.

2 kedvelés

Még egy lehetőség. Nekem úgy tűnik nem volt rendesen le izzítva a lapka . Azon is lehetnek gyartásnal használt anyagok .

5 kedvelés

Szia. Amiket én látok a meshlap ferde nem is kicsit. És a vatta se néz ki túl jól benne. Gérbe szoktad vágni a vattát? Én dead rabbit m-et használok és remek ízeket hoz.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.