Égett íz, mitől van?

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. (Kezdő vagyok)
Vasaroltam egy wotofo profile x rtat
Mar 3x epitettem újra . Állandóan égett ízt érzek
Mitől lehet ?
Mit ronthatok el ?
Tekerés az előre szerelt wotofo 0.33
Vatta Bpmods
Koszi

Szia, egy két kép is kellene az építményről hogy segíteni tudjunk.

2 kedvelés



Lehet sűrű-tömör lesz ez a vattázás,de ez csak az én véleményem.Mindenesetre jól áztasd be mielőtt összerakod a tankot.Feltöltés után is várnék vele 10 percet legalább.
Első pár “slukk” után érezni fogod,hogy milyen.Ha nem jó,meglehet kaparászni,szurkálni tűvel a vattát.Lehet szoros a tekerés is. :thinking: :saluting_face: :slightly_smiling_face:

Szia. Mintha túl magasan lenne, ezért hozzá érhet a fém haranghoz. :thinking: Vágd el lentebb a lábakat, hátha…

Szerk.: Meg picit told közelebb is egymáshoz őket, de azért ne érjenek össze!

Jogos a 2 pont! :kissing_heart:

Mindenhogy probaltam , kicsit lejjebb is raktam , kozelebb is… Egyszeruen nem erzek mast csak égett ízt…
Az a baj , hogy még ismerősöm sincs aki segitene benne, hogy mit rontok el :disappointed:
De azért köszönöm a segítségeteket , még probalkozom vele :blush:

2 különböző mesh lappal is próbáltam, azoknal is égett ízt érzek , ezért gyanús nekem :thinking:

Akkor viszont nem jó a vattázás, a két végét(ha mesh lappal dolgozol) vágd le ferdén, borzold meg és próbáld ki úgy.

Sziasztok, Ne add fel sikerülni fog. Én vettem egy ilyen kazánt és kaptam is egyet a Jézuskától. Azóta csak ezeket használom. Mesh-el.

4 kedvelés

Én úgy látom a képen, hogy kevés a vatta nem feszül hozzá a laphoz

3 kedvelés

Jó látod . A vatta pontos mennyiséget eltalálni behúzasos technikával nehéz. Javaslom vatta ki ez már kuka . Lap egyik oldalát kiengedni és amit alá tudsz tenni egyben arra rá zárni . Maradékot sréhan levágni fentről lefelé a lap szélétől kb 3 mm vél kezdve olyan 45-60° között.

5 kedvelés

Szia, jól látom, hogy nem látom milyen teljesítménnyel izzítod? :slight_smile: