Meshről tekerésre váltás

Sziasztok!
Tanácsot kérnék, hogy milyen huzalt érdemes használni egy aromamizer plus v3-nál? Eddig egy Aromamizer titant használtam dual mesh deckkel éveken át, viszont a napokban a mod meghalt, így olcsóbban kijöttem, hogy a már meglévő Aegis legendhez egy Plus V3-at vettem. Ehhez viszont a sima dual coil deck járt csak és nagyjából utoljára a kangertechemnél tekertem mtlben.

Amit kaptam gyárilag hozza 2 db ss316-os coil elmegy, viszont ízben meg sem közelíti a mesh íz visszaadását (tudom, a mesh sokkal jobban kihozza) viszont az izzítás is sokkal tovább tart mint más ismerősömnek a tekerése. (0.13 ohm-nál 65w-nél is több mint 5-7mp mire történik valami, de itt már égeti is a vattát egy idő múlva)

Mire kell figyelni ha nagyjából szeretném megközelíteni a mesh hatást anélkül, hogy mesh decket vegyek újra (jelenleg sehol nem kapható) és milyen vatta/coilt ajánlotok?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Szia! Igaz nem sc kazán, de nálam a triple core vagy a quad core huzalok váltak be ha nagy gőzt és ízt szeretnék. Vattából bpmods, cotton clouds és doctor coilt használok, bár ez több dologtól függ mikor melyikhez nyúlok. (melyik kazán mit szeret, sűrűbb vattát esetleg ritkábbat) Nálam ez az összeállítás hozza a mesh-t annyi különbséggel hogy itt meleg a gőz. Bár csak egy wotofo profile x-em van ami mesh és használok.

5 kedvelés

Köszi a tanácsor, rápróbálok :slight_smile: