Mesh RTA tank - javaslatok?

Sziasztok!

Olyan dologgal fordulnék hozzátok, hogy mostanában nagyon megfordult a fejemben a mesh coil-os RTA. Jelenleg egy Zeus X RTA-m van, 2 staple coil claptonnal, és nem adja ki nagyon az ízeket, valamint a fogyasztás (mind akku, mind lötty-ügyileg) magas. :pensive:

Sokat hallottam arról, hogy a mesh coil-os
tankok kenterbe verik még a claptont is, de elég új vagyok a témában, ezért kellene a segítségetek.

Tudnátok nekem olyan mesh coil-os buildeket ajánlani, ami tényleg jól kiadja az ízeket, van olyan dús a gőze, mint a duplatekercses RTA-nak, ami valahol 15-20.000Ft körül mozog, valamint a felépítése sem egy rakétatudomány?

A válaszokat előre is köszi!

Vape on!

Szia,a mesht másképp “liquidtemetőnek” hívják :smiling_face:
Profile X-el rendelkezem,eléggé nagy gőzt tudsz vele csinálni,és igaz a hír,fogyaszt is rendesen

1 kedvelés

Ajjaj, ez ijesztően hangzik :sweat_smile:
Még egy mentőötletem az lenne, hogy esetleg egy beledobok egy alien claptont, feltételezem azért olyan drága, mert jobban adja az ízt.

Az is lehet :joy:de készülj fel,meleg lesz főleg dualban​:stuck_out_tongue_winking_eye:
És tovább tudod használni mint a sima claptont,ha nem a kínait veszed.
Semmi sem drága :stuck_out_tongue_winking_eye:de ezt a többiek már tudják.

3 kedvelés

Azt hiszem, a Wotofoét néztem, de elbátortalanodtam, amikor láttam, hogy kb. 2x annyiba fáj, mint sima fused clapton :smiley:
Egyébként tapasztalat? Mennyivel adja jobban az ízt?

Mtl-ben utazom,ezek csak kicsapongások nálam :joy:
Jobb,ízesebb mint a fused,talán több huzalból áll,de ha kétszer tovább tart akkor nincs min gondolkodnod.
Ha neked nem éri meg,akkor maradj a beváltnál :smiling_face:

Az alien jó móka, de 3x gyorsabban üríti ugyanazt a tankot mint az ss316 28ga tekerés :slightly_smiling_face:
Én 4 hete használok alien-t, napi 4ml-t pöffentek el a változatosság miatt. Még bírja a tekerés és csak 1x vattáztam újra…azt is csak azért mert figyelmetlenül ráküldtem 200 wattot :grin: Ízvisszaadásról nincs tapasztalatom…elfogyott végre az a kevés aroma is amit tavaly nyár elején vettem a tavalyi nyárra :grin:

Nekem duplatekeréssel napi 10-15 milliliter megy el :frowning: viszont arra gyanakszok, hogy ez a tekerés csak 1 hétig bírja. Amikor beleraktam, nagyon jó ízt adott, mostmár kb fele akkorát. A Geekvape 28-38-as 3 magos 1 hónapig is jó volt kb.

Zeus-nál nem nagy fogyasztás a napi 10-15 ml. Az x rta alá tudsz venni mesh decket, de biztos lehetsz benne, hogy többet fog fogyasztani.

2 kedvelés

Akkor megnyugodtam :smiley: Megpróbálok még 1-2 dolgot, de ebből valószínűleg alien tekercs vásárlás lesz.

érdemes kipróbálni…csapd hozzá a rendelésnél a többi motyóhoz. Én csak 1 tekercs miatt biztos nem fizetnék szállítást…úgy már elég drága, hogy porosodjon a polcon ha mégsem jönne be.

Bizony, még azért egy-két löttyöt valószínűleg hozzáteszek, meg lehet kollégával beszélek, hátha kell neki is valami :smiley:

Nálam a kanthal Sea Wolf alien jött be. 32G+0,3x0,8 flat. Sokáig bírja, 3-as magon 5-6 tekeréssel 0,4 ohm körül van az ellenállása. 40W körül hajtva jó ízt és gőzt ad. Ezt nyugodtan ajánlom a Zeusba.

Nálam is ez a Sea Wolf teljesít…egyezik az építés és watt is :slight_smile:

Honnan szerezted be? Sajnos nem nagyon találok olyat olyan oldalakon, amikről tudok :frowning:

A leírt paraméterekkel kapható kész tekerés Hellvapetől.

2 kedvelés

Ha estig kitartasz, lehet, hogy van még otthon 3/4 gurigám belőle elfekvőben. Azt megkaphatod, nálam nem fog elfogyni :grin:. Ha hazaérek, megnézem.

3 kedvelés

Azta, köszönöm szépen! :smiley: Pontosan milyen paraméterekkel rendelkezik a huzal?

Háááát… hosszú,ehhez képest arányában sokkal keskenyebb…:thinking: :grin:
Ezt tudom neked este megnézni, melózok​:woozy_face:
(0.3x0.8)+36ga A1 rémlik…

3 kedvelés

Rendicsek, köszönöm :smiley: