Aromamizer plus RDTA jelenség

DL - esek segitsetek!

Sziasztok! Kérdezni szeretnék tőletek mert valami nem klappol a gőzmasinámmal… :sleepy:
Ezt a tekercset és vattát használom a mostani tekerésemben, beépítettem, kibolyhoztam, betunkoltam ahogy a nagykönyvben megvan írva!
A jelenség a következő : beépítést követő beáztatás utáni összeszerelést követő 4-5 slukknak van íze, bitang gőze! Nade ezután : szürcsögő hang megszűnik kb 2 másodperc után (kb 3 4 másodperces slukkokat szívok) mintha kifogyna a vattából a leves, és pillanatnyi égett vatta íz csapja meg a torkomat! Kiveszem a decket, száraznak is tűnik a vatta pillanatnyi tekintetre, s miközben bindzsurázom már látszik a vattán hogy újra tocsog, holott nem ért bele liquidbe! 0.37 ohm 70w!
Megpróbáltam még levegősebbre még lazábbra a vattát akkor is ugyanez a “jelenség” áll fenn! :pleading_face:

Remélem nem kérdeztem hülyeséget, és tudtok mondani valami instrukciót! :blush:

Válaszokat előre is köszönöm!

Kellemes vapestét! :grin:

3 kedvelés

Szia @VaperBalint!
Szerintem túl gyorsan szívod és nincs ideje a vattanak fölszivni a levest, vagy nagyon megvan tömve vattával!
Mindjart hívjuk @Robert_Horvath -t és segít! :grin:

4 kedvelés

Udv. Ennek a coilnak sok lesz az a 70w, valoszinuleg azert szarad ki pillanatok alatt a vattad. Hasznaltam ezt a fajtat, sokat nem er szerintem, legalabbis a dead rabbit v3-ban nem sokat…

3 kedvelés

Melyik coilt javaslod? Te mit használsz?

2 kedvelés

Szia az elmondottak alapján én eleve a vattázásra gyanakszom szerintem láttatlanban is tutti hogy nincs jol szálazva maga vatta de ha kapok képeket esetleg tőbbett tudnék mondani :sweat_smile:

1 kedvelés

Már csak ázottat tudok mutatni az is jó ?

1 kedvelés

Igen megteszi persze

1 kedvelés


Én őt használom igaz nem olcso de miden fillérjét megéri prémium tekerés :muscle:60-110 watt tartományban :ok_hand:

1 kedvelés



Ezt szerelvényezés uttán miuttán megépítetted az rta-t 10-12 watton leizitod és kb 6-8 honapig tökéletes :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Van nekem is egy ilyenem de már tönkre is vágtam :rofl::rofl::rofl::rofl:

Először megszivatott mert nem tetszett a smok morph 2 mnek! 0.08 ohm mal nem tudta meghajtani vw ben! Aztán valahogy bekótöttem single ben, azt leizzitottam utána bedugtam mindkettőt utána tudtam belőle kihozni 0.13 at! Azzal nagyon szépen pörkölte! De valami oknál fogva nem akarja már az igazságot.


Én ritkitanék még rajta és adnék nagyobb vállat hogy folyamatosan vezesse a levest

1 kedvelés

Én Violatorban hajtom dualban 0.1 ellennállással 90-110 watton és :muscle::ok_hand:

2 kedvelés

Nem ajánlják a dual tekerést hozzá és mégis úgy a legjobb :grin:
Egy pici magyarázatot adj nekem kérlek! Hogy érted hogy nagyobb vállat adnál neki

1 kedvelés

Az Aromamizer dechkje amugy is kicsi igy jobban hevül dualba igy van az a jelenség hogy lánc slukkok uttán kapod a dryhitett

1 kedvelés

Kicsitt fentett hagyod a vattátt a coil magasságábban és nem lejtve ahogy a képen van

1 kedvelés

És jobban kiszálaznám

2 kedvelés

Ahhaaaaaaa! :+1::ok_hand:
Akkor egy icipicit hosszabbra is hagyjam a vattát hogy tudjak neki vállat adni.!
Köszönöm szépen a tippet! Holnap kipróbálom és jelentkezek!

1 kedvelés

Igen de ez egy iratlan szabály ugye és mégis mükszik​:grin:

2 kedvelés

Attól féltem hogy így is karcsú lesz már mert szinte nem is volt már vatta a coilon túl benn a coilban pedig szinte szorul a 3as wotofo vatta, pedig a coil is 3 as

1 kedvelés