Mesh vattázás

Wotofo Profile X. Nemrég óta használom, kb. 1700 slukknál járok, úgyhogy még nem aktuális, de előre érdeklődöm. Mivel csak annyi 6mm-es vattám van, amit hozzá adtak, így ha újra vattáznám megoldható ez 3mm-esből valahogy? Tudom, hogy kell hozzá a 6-os, veszek is majd a következő rendelésnél, de érdekelne, hogy kivitelezhető e egyáltalán amit kérdezek.

1 kedvelés

Ha jó a szem és tapintás érzéked felesleges venned 6-ost. Ha meg van 3-as vattád azt félbe hajtod máris 6-os…problem megoldva.
Ne aggódd túl. Egyszerű ez.
Mondom ezt úgy, hogy Wotofo Profile, Profile X, VV Kylin M-eket használok.

4 kedvelés

Ez az első mesh-em, ezért kérdezem. De akkor csinálom majd a hármassal, bár ahogy ismerem magam, úgyis lesz 6-os is :slight_smile:

2 kedvelés

Érdekes ez, mert a matek mást mond teljesen. Mivel henger alakról van szó, mint átmérő 3 vagy átmérő 6, ezért a matek szerint 4! Db 3 mm-es vatta felel meg 1 db 6 mm-esnek. Mivel a kör területe r négyzet x pi. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy 2x 3-al nem működne, csak nem felel meg a 6-nak. De mondjuk matekból sem vagyok jó.:joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Igen, ezért volt a kérdés is, mégha így nem is vezettem le magamnak :smiley: A matek nekem sem a legélesebb oldalam… :joy:

A jó étvágyamnak köszönhetően, nekem már rég nincs éles oldalam! :joy::joy::joy::joy: Lassan már egy tompának is örülnék.

1 kedvelés

A gyakorlás majd meglátod meglesz akkor minden rendben lesz.

2 X elbakod rájössz és a MEshterévé válsz

1 kedvelés

Ennek is? :joy::joy::joy:

Most pár napja lusta voltam . Új lap , levág , hajlít , izít , köhög nem megy :rofl:, izít nem megy , rájövök nem kocsi :roll_eyes:, vatta levág , csavar ki , vatta be , lenyom csavar be , többlet le nyes , kopasztás , áztatás 40°c ön , beröffent megy , pöfög

1 kedvelés